İşte Abdullah Gül’ün ‘Muhtemelen’ Yaşayacağı Lüks Villa

07 Temmuz 2014
PAYLAŞ
İşte Abdullah Gül’ün ‘Muhtemelen’ Yaşayacağı Lüks Villa

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Köşk'ten sonra muhtemelen yaşayacağı villanın fotoğrafları internete düştü. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı'ndan jet yanıt geldi.

Düzenleyen: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

Türkiye Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün görev süresini tamamlandıktan sonra İstanbul'a yerleşeceği ve ikamet edeceği evin ultra lüks bir villa olacağı, haber sitelerinde yayınlanmıştı. Söz konusu villanın fotoğrafları da birçok internet haber sitesinde yayınlandı.

Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı'ndan açıklama yapıldı.

Açıklamada, Abdullah Gül'ün söz konusu ultra lüks villanın kendisine değil, iş adamı damadı Mehmet Sarımermer'e ait olduğuna ve Gül'ün görev süresinin bitimine müteakip bu villada ikamet etmesinin seçenekler dahilinde olduğuna yer verildi.

İşte Cumhurbaşkanlığı'ndan, Abdullah Gül'ün İstanbul Kanlıca'daki ultra lüks villa satın aldığı ve görevi bittikten sonra da o evde yaşayacağıyla ilgili çıkan haberlere yapılan açıklama:

''Bugün bir gazetede yer alan Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da bir villa aldığına dair haber gerçeği yansıtmamaktadır. Adı geçen villa Sayın Cumhurbaşkanımıza değil, işadamı damadı Mehmet Sarımermer’e aittir. Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul’a taşınması halinde söz konusu villada ikâmet etmesi seçenekler arasındadır. Kamuoyuna saygı ile duyulur''

İşte Abdullah Gül'ün 'muhtemelen' yaşayacağı İstanbul Kanlıca'daki ultra lüks villanın fotoğrafları:

Galeri

 


"İşte Abdullah Gül’ün ‘Muhtemelen’ Yaşayacağı Lüks Villa" haberine ait yorum yok

Yorum Yap