İstMarina Dünyanın En İyi Projesi Seçildi

13 Aralık 2014
PAYLAŞ
İstMarina Dünyanın En İyi Projesi Seçildi

DAP Yapı'nın İstanbul Kartal'da hayata geçirdiği konut projesi İstmarina 'Dünyanın En İyi Projesi' seçildi.

DAP Yapı’nın TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO işbirliği ile Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstmarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

TÜRKİYE'DEN ÖDÜL ALAN TEK FİRMA

DAP Yapı, İstmarina projesi ile Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards’de “Avrupa’nın En İyi Projesi” seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanmıştı. “Avrupa’nın En İyi Projesi” ödülü ile Dubai’de düzenlenen International Property Awards’e katılan İstmarina, Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bıraktı. DAP Yapı, Türkiye’den ödül alan tek firma oldu.

ÖDÜLLE GELEN SORUMLULUK

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, dünya çapında kazanılan ödüllerin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirterek, “Ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. İstmarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı” dedi.

İSTMARİNA PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ


"İstMarina Dünyanın En İyi Projesi Seçildi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap