İtokent 2 Bademler projesinde satışlar yakında başlıyor

Ekrem Demirtaş İnşaat tarafından İzmir Urla'da hayata geçirilmeye hazırlanan projede ön talep toplama dönemi başladı.

23 Temmuz 2017
İtokent 2 Bademler projesinde satışlar yakında başlıyor 202 bin 861 metrekare alan üzerinde inşa edilen İtokent 2 Bademler projesinde villa, normal daire, rezidans ve AVM yer alıyor. Karma konsept tasarımına sahip projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer verildi. Ön talep dönemine giren projede yakında satışların başlaması bekleniyor.

İTOKENT 2 BADEMLER FİYATLARI

İzmir'in gözde yapıları arasına girmeye aday proje olan İtokent 2 Bademler'in birinci etabında 105 villa ve normal konut inşa ediliyor. Projede rezidansların fiyatı 320 bin TL ile 850 bin TL arasındayken, villaların fiyatları 1 milyon 400 bin TL ile 2 milyon 200 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Ekrem Demirtaş İnşaat imzası taşıyan projede aynı zamanda kolay ödeme fırsatları da yer alıyor. Projede, toplam konut bedelinin üçte biri peşinat verip kalan konut bedeli ruhsat çıktığında 120 aya kadar vade yapılarak ödenebiliyor.

İtokent 2 Bademler projesinde konut teslim tarihi olarak 2020 yılının başlangıç dönemi hedefleniyor. Proje, İzmir'de avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. Konak ve havaalanına 30 kilometre uzaklıkta yer alan proje, Urla ve Seferihisar'a da 9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

LÜKS PROJEDE KONFOR GETİREN OLANAKLAR

İzmir'de yükselen İtokent 2 Bademler projesi, sunduğu lüks ve modern yaşama aynı zamanda konfor eklemek için birbirinden değişik alanda sosyal olanak barındırıyor. Güvenlik ve otopark imkanının bulunduğu projede yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi ve spor alanları bulunuyor. Bunların yanı sıra çocuklu aileler için kreş, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru gibi olanaklar sunan projede aynı zamanda cafe ve yeşil alan dokusu da bulmak mümkün.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.