İva Flats Kağıthane fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

İva Yapı’nın Kağıtane’de yükselttiği İva Flats Kâğıthane hem konumu hem de 290 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla cazip bir yatırım olanağı sunuyor.

28 Temmuz 2017
İva Flats Kağıthane fiyatları 290 bin TL’den başlıyor İva Yapı imzasıyla hayata geçirilen İva Flats Kağıthane projesi, 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Kâğıthane Şirintepe Mahallesi’nde metroya yakın bir konumda inşa edilen proje, 317 adet konuttan oluşuyor. 2 blok olarak yükselecek İva Flats Kağıthane’deki dairelerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 80 metrekare arasında tasarlanıyor.

Daire teslimleri Mart 2018’de yapılması hedeflenen projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. İva Flats Kâğıthane konutlarında stüdyo daireler brüt 33 ila 54 metrekare net 26 ila 42 metrekare, 1+1 daireler brüt 51 ila 61 metrekare net 39 ila 47 metrekare, 2+1 daireler brüt 63 ila 126 metrekare, net 48 ila 97 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

18 AY TAKSİT SEÇENEĞİ

İva Flats Kağıthane, banka kredisi ve firma bünyesinde 18 ay taksit imkanı ile ev sahibi olma şansı sunuyor. Şehir hayatını tam anlamıyla yaşamanız için dizayn edilen İva Flats Kağıthane, fonksiyonel tasarım ve etkin yaşam alanı kavramlarını bir araya getiriyor.

GELİŞEN BİR SEMTTE UYGUN FİYATLAR

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen İva Flats Kağıthane, lokasyonu açısından da avantajlı bir konuma sahip. Proje, Levent, 4. Levent ve Maslak gibi İstanbul’un en işlek noktalarının yanında yer alıyor. Proje yatırımcılara her geçen gün gelişmeye devam eden bir semtte uygun fiyatlarla ev sahibi olma imkânı sunuyor.

HER ZEVKE UYGUN SOSYAL ALAN

Proje şehrin içinde yükselttiği konutlarında yatırımcılarına özel zengin sosyal donatılar da sunuyor. Projede kapalı futbol sahası, aktivite sahası, sinema salonu, play station odası, müzik stüdyosu, sanat atölyesi, misafir odası, parti odası, çalışma odası, toplantı odası, fitness salonu gibi sosyalleşebileceğiniz birbirinden farklı alanlar yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Yıllardır kullanılmayan Hasanpaşa Gazhanesi, Enerji Müzesi ve Kültür Merkezi olarak yenilenecek.

22 Ağustos 2017


Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere 12 aydan kredi taksiti erteleme fırsatı sağlayacak.

22 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat