İzmir Vakıflar Müdürlüğü Gayrimenkulünü Yapım Karşılığı Kiraya Verecek

İzmir Vakıflar Müdürlüğü Karşıyaka'da kendisine ait binanın yıkılıp yeniden yapılması ve 18 yıllığına kiraya verilmesi işini ihaleye çıkarıyor...

29 Ağustos 2016
İzmir Vakıflar Müdürlüğü Gayrimenkulünü Yapım Karşılığı Kiraya Verecek İzmir Vakıflar Müdürlüğü Karşıyaka'da kendisine ait binanın yıkılıp yeniden yapılması ve 18 yıllığına kiraya verilmesi işini ihaleye çıkarıyor...

İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, İzmir Karşıyaka Donanmacı mahallesinde yer alan 5 katlı iş hanını yıktırıp yerine imar durumuna uygun bina yaptırıyor. İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü inşaat işini ve 18 yıllığına kiraya verilmesi işini ihaleye çıkarıyor.

69 ada 33 parselde kayıtlı 689 metrekarelik arsa üzerindeki bina yıkılarak yerine yeni bina inşa edilecek. Kira ödemeleri ve çalışmalar yer tesliminden itibaren başlayacak.Kiralar ilk iki yıl aylık 105 bin TL, 3. yıl aylık 166 bin TL olarak belirlenirken 4. yıldan sözleşme tarihinin sonuna kadar her yıl bir önceki yılın kira bedelinin TÜİK'in belirlediği ÜFE (oniki aylık ortalamalara göre) oranında arttırılacak.

Muhammen bedeli 4 milyon 41 bin 603 TL olan işin ihalesi 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 10:00'da yapılacak. İhale İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleşecek. İhaleye dair şartname 100 TL karşılığında satın alınabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.