İzmit’te Kirliliğe Geçit Yok!

Kocaeli İzmit'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Ekim 2015
İzmit’te Kirliliğe Geçit Yok!

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehirdeki olumsuzluklara anında müdahale ediyor...

İzmit Belediyesi yetkililerin verdiği bilgeye göre, yağan yağmur sonrası oluşan taş, mil gibi atıklar kısa süre içinde bulundukları yerlerden alınırken, bölgeler de tazyikli suyla yıkanarak temizlendi. 7 gün 24 saat esasına göre görev yaptıklarını söyleyen ilgililer, “Olumsuzluk hangi saatte olursa olsun ekiplerimiz anında müdahalede bulunarak vatandaşların bu durumdan etkilenmemesi sağlanıyor” dediler.

Öte yandan Hacıhasan mahallesi Kahraman sokakta meydana gelen kalorifer yakıt akıntısına da İzmit Belediyesi ekipleri tarafından müdahale ederek kirliliği temizledikleri bildirildi. Bölgeyi temizleyen ilgililer, yakıt akıntısına neden olan kişi hakkında da yasal işlem yaptılar. Son olarak İbni Sina İmam Hatip Orta Okulu’ndaki inşaat molozlarını alan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha sonra okul bahçesini de tazyikli suyla yıkadılar.

Belediye yetkilileri, İzmit’in muhtelif yerlerindeki boş alanlarda da temizlik çalışması yapıldığını belirterek, “Boş alanlar çöp atılacak yerler değildir. Çöpleri çöp konteynırlarına atalım. Daha temiz bir İzmit için herkes üzerine düşeni yapmalı” şeklinde konuştular. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Bankası yeniden kuruluyor

Emlak Bankası yeniden kuruluyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, inşaat ve emlak sektörünü desteklemek üzere bankacılık yap

14 Temmuz 2017


İMSAD'dan 15 Temmuz mesajı

İMSAD'dan 15 Temmuz mesajı

15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan

13 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat