İzpek Station projesi İzmir'de yükseliyor

İzpek İnşaat'ın İzmir'deki yeni projesi İzpek Station'da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

01 Ağustos 2017
İzpek Station projesi İzmir'de yükseliyor İzmir'in son yıllarda büyük gelişim kaydeden ilçesi olan Aliağa'da inşa edilen İzpek Station projesinde 200 konut yer alacak. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 çatı dubleksi ve 5+1 dubleks konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 45 metrekare ile 100 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

5 katlı 2 blok tasarımına sahip İzpek Station projesi İzpek İnşaat güvencesi taşıyor. Daha önceleri İzmir'de Myvista Smart isimli projelerle dikkat çeken firma, yeni projesi olan İzpek Station ile İzmir'in yükselen değerleri arasında yer almayı amaçlıyor.

Teslim tarihi olarak 2018 Mart ayı hedeflenen İzpek Station projesinde daire satışları da devam ediyor. 2+1 dairelerin 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede 3+1 daireler ise, 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin henüz firma tarafından fiyat bilgisi açıklanmadı.

İzpek Station projesinde yüzde 50 peşinat ile konut sahibi olunabiliyorken banka kredisi de kullanmak mümkün.

Sahip olduğu konumuyla gayrimenkul yatırımcılarının da ilgisini çeken İzpek Station projesi, Ege Üniversitesi Bergama Kampüsü ve Aliağa Meslek Yüksekokulu'na oldukça yakın bir yerde konumlanmış durumda. Öte yandan gayrimenkul uzmanları, projenin bitimiyle beraber dairelerden bin 250 TL ile 2 bin 500 TL arasında bir kira geliri beklentisi olduğu düşüncesindeler.

İzpek Station, dairelerini yeni nesil akıllı ev sistemi ile donatmış durumda. Üstün teknoloji içeren dairelerle son derece lüks ve konforlu bir hayat yaşamak mümkün. Ayrıca sunduğu sosyal olanaklar ile de dikkat çeken İzpek Station, bünyesinde yüzme havuzu, sauna, peyzaj alanı gibi imkanları barındırıyor. Sporseverlerin de es geçilmediği projede spor alanları, fitness merkezi yer alıyor. Ayrıca projede güvenlik ve otopark imkanını da bulmak mümkün.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.