Jet Fadıl’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Jet-Pa Holding'in son konut projesi olan Caprice Gold'da daire sahiplerine aylardır ödeme yapmadığı konuşulan Fadıl Akgündüz'ün yeni projesi belli oldu.

15 Temmuz 2014
Jet Fadıl’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Jet-Pa Holding'in son konut projesi olan Caprice Gold'da daire sahiplerine aylardır ödeme yapmadığı konuşulan Fadıl Akgündüz'ün yeni projesi belli oldu.

Caprice Gold projesinde daire sahiplerine aylardır ödeme yapmayan Fadıl Akgündüz şimdi de Atakent’te Türkiye’nin ilk ev-otel projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Vatan'ın haberine göre, İstanbul Bayrampaşa’da hayata geçirdiği Caprice Gold devremülk projesinde daire sahiplerine aylardır ödeme yapmayan Akgündüz, şimdi de Halkalı-Atakent’te Türkiye’nin ilk ev-otel projesini hayata geçirmek üzere. Jet Fadıl’ın yeni projesinin adı ‘Caprice Gold HomeOtel’. 149 daireden oluşan ve “Yaşamda konfor devrimi-Otelin lüksü evin konforuyla birleşti” sloganıyla anlatılan proje Atakent’te hayata geçiriliyor. Projeden ev alacakların ceketlerini alıp doğrudan evlere yerleşecekleri anlatılan ilanlarda, “Sadece giysilerinizi getirip hemen eve yerleşeceksiniz” deniliyor.

ELEKTRİK VE SU FATURASI OLMAYACAK

Çarşı ve ortak alan gelirlerinden ciddi bir gelir elde edileceği için daire alanların sonsuza kadar aidat ödemeyeceği savunulan projede şunlar anlatılıyor:

Binanın ortak masraflarını ödemiyorsunuz. Binanın yenileme ve onarım masraflarını ödemiyorsunuz. Dairenizde su ve elektrik faturası ödemiyorsunuz. Evinizin ısıtma ve soğutması ücretsiz. Ev hanımları yemek yapma derdinden kurtuluyor. Yiyecek ve içecekler yüzde 50 indirimli...

Broşürde yer alan bilgilere göre yatırımcılar hiç faiz ödemeden 120 ay vadeyle bu ev-otelden daire sahibi olabiliyor.

DAİRE SAHİPLERİNE AYLARDIR ÖDEME YOK

Jet-Pa Holding’in sahibi Fadıl Akgündüz’ün hayata geçirdiği ilk proje olan İstanbul Bayrampaşa’daki devremülk Caprice Gold’dan daire alanlara aylardır ödeme yapmıyor.

Ayaklanan ev sahiplerine durumu izah etmek için bir dizi mektup gönderen Akgündüz, ödeme yapmamasına gerekçe olarak 17 ve 25 Aralık yolsuzluk operasyonlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanı ile Barolar Birliği Başkanı’nın konuşması ve Başbakan Erdoğan’a yönelik Soma’da gerçekleştirilen protestoları göstermişti.

Fadıl Akgündüz, Caprice Gold’dan daire alanlara 16 Mayıs’ta gönderdiği mektupta Kuran-ı Kerim’den alıntılara yer verip ve şunları söylemişti:

"30 Mart seçimlerinden sonra piyasalara hareket gelmesi bizi sevindirmiş ve satışların eski yüksek seviyelerine geleceği yönünde bizi ümitlendirmişti. Bundan dolayı size gönderdiğim yazıda Mayıs ayında aylık ödemelerinizi günlük düzeye çekebileceğimizi bildirmiştim. Ancak Nisan ayının son haftasından beri piyasayı tedirgin eden bazı gelişmelerin olması ne yazık ki vatandaşın tekrar bir bekleme sürecine girmesine neden olmuştur.

Anayasa Mahkemesi Başkanı’nın ve Barolar Birliği Başkanı’nın konuşmaları ile Soma’daki son elim kazanın belli mihraklar tarafından hükümet aleyhtarı provakatif eylemlere dönüştürülmesinin üzerine Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ile ilgili belirsizlik de eklenince, gayrimenkul satışları başta olmak üzere piyasalardaki satış hareketleri tekrar bir durgunluğa girmiştir... Şirketimize telefon ederek her gün aynı soruları sormanız, telefonun diğer ucunda bulunan personelimizin size yeni bir cevap vermesini sağlamayacaktır. Çünkü personelimiz de size belli aralıklarla gönderdiğim bu bilgiler dışında başka bir bilgiye sahip değildir...

Yüce Allah’ın Kuran’ı Kerimi’nde buyurduğu gibi ‘Her zorluğun arkasında bir ferahlık vardır’ ayeti kerimesindeki hikmetin en kısa zamanda tecelli edeceğine olan inancımızı zikrederek sizleri Allah’a emanet ediyorum"HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.