Kadir Topbaş'tan Kabataş Martı Projesi Açıklaması

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş'ta yapım çalışmaları 1 hafta ertelenen Kabataş Entegre Merkezi projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu...

28 Temmuz 2016
Kadir Topbaş'tan Kabataş Martı Projesi Açıklaması İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş'ta yapım çalışmaları 1 hafta ertelenen Kabataş Entegre Merkezi projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş projesini demokrasi nöbetleri için meydanlara gelen insanların ulaşımında kısıtlama ve kargaşa olmaması için 1 haftalığına ertelediklerini söyledi.

Gereken Onaylar Alındı
Kabataş Tranfer Merkezi projesiyle ilgili yayınlanan proje bilgileri ve görsellerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Topbaş, proje görselleri ve bilgilerinin yakın zamanda paylaşılacağını açıkladı. Topbaş, "Çıkan haberlerin aksine proje için yeterli bilimsel çalışmalar yapıldı ve ilgili kurul onayları alındı." dedi.

2018'de Tamamlanacak
Başkan Topbaş, kara, deniz ve raylı ulaşım sistemlerini, Üsküdar-Kabataş Boğaz Yaya Geçiş Tüneli ile entegre edecek olan Kabataş Trasfer Merkezi'ni 2018 yılının sonunda bitirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

2 Yıl Kapalı Olacak
Çalışmalar süresince yaklaşık 2 yıla yakın Kabataş'ın kapalı kalacağını belirten Topbaş, projeyle beraber yeni iskeleler yapılacağını, trafiğin yer altına alınıp, meydanın kesintisiz yaya trafiğine açılacağını söyledi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.