Kadir Topbaş'tan Kabataş Martı Projesi Açıklaması

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş'ta yapım çalışmaları 1 hafta ertelenen Kabataş Entegre Merkezi projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu...

28 Temmuz 2016
Kadir Topbaş'tan Kabataş Martı Projesi Açıklaması İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş'ta yapım çalışmaları 1 hafta ertelenen Kabataş Entegre Merkezi projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş projesini demokrasi nöbetleri için meydanlara gelen insanların ulaşımında kısıtlama ve kargaşa olmaması için 1 haftalığına ertelediklerini söyledi.

Gereken Onaylar Alındı
Kabataş Tranfer Merkezi projesiyle ilgili yayınlanan proje bilgileri ve görsellerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Topbaş, proje görselleri ve bilgilerinin yakın zamanda paylaşılacağını açıkladı. Topbaş, "Çıkan haberlerin aksine proje için yeterli bilimsel çalışmalar yapıldı ve ilgili kurul onayları alındı." dedi.

2018'de Tamamlanacak
Başkan Topbaş, kara, deniz ve raylı ulaşım sistemlerini, Üsküdar-Kabataş Boğaz Yaya Geçiş Tüneli ile entegre edecek olan Kabataş Trasfer Merkezi'ni 2018 yılının sonunda bitirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

2 Yıl Kapalı Olacak
Çalışmalar süresince yaklaşık 2 yıla yakın Kabataş'ın kapalı kalacağını belirten Topbaş, projeyle beraber yeni iskeleler yapılacağını, trafiğin yer altına alınıp, meydanın kesintisiz yaya trafiğine açılacağını söyledi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak Belediyesi, Konak'ta yeni spor tesisi ve kapalı pazar yeri inşa etmeye hazırlanıyor...

27 Nisan 2017


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat