Kağıthane 7000 Projesinde Fiyatlar Güncellendi

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mayıs 2015
Kağıthane 7000 Projesinde Fiyatlar Güncellendi

Genyap İnşaat bünyesindeki Kağıthane 7000 daireleri, güncellenen satış fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.

Kağıthane 7000 Projesinde Fiyatlar Güncellendi.

8 blok şeklinde toplamda 122 tane daireden oluşan ve şehrin merkezi bir noktasındaki konumuyla öne çıkan Kağıthane 7000 projesi, 90 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 2 da 1 salon ve 3 oda 1 salon normal daire modelleri dışında 3oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olan dubleks daireleri de bünyesinde barındırmaktadır. Dairelerin standartları içerisinde ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın paketinden oluşan beyaz eşyalar bulundurmaktadır.

Fiyatlar 435 Bin Liradan Başlıyor

435 bin liradan başlayan rakamlarla satışa sunulan ve önümüzdeki yıl teslim edilmesi planlanan projede dairelere sahip olmak için hazırlanan ödeme planları doğrultusunda satın alımlarda ciddi kolaylıklar söz konusu. Genyap İnşaat'ın anlayışı itibariyle alıcılarına sunduğu esnek ödeme planları, anlaşmalı bankaların ayrıcalıkları ile daha kolay bir hal alıyor.

Aile konseptinin ön planda tutulduğu projede, bin 600 metrekare üzerine konumlanan sosyal tesislerde kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan kapalı havuzlar, fitness salonları ve saunaları ile şehir hayatının merkezinde devamlı bir tatil hiss yaşamak mümkün.

Kağıthane 7000, benzersiz vadi manzarasının yanında 3 bin 300 metrekare genişliğindeki doğayla iç içe muhteşem bahçesi ile huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Şehrin bu kadar merkezinde olup, ses, gürültü ve stresten izole yapısıyla dikkat çeken ve rahat, komforlu bir yaşam sunan proje, çocuk oyun parklarından, yürüyüş parkurlarına, kafeteryadan, kamelyalara kadar pek çok alandaki yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor.

Şehrin Merkezinde Bir Yaşam

Eğitim kurumları, hastane, ofis merkezleri, bankalar gibi bir çok önemli noktanın merkezinde yer alan Kağıthane 7000, geniş ve konforlu dairelerinin yanı sıra merkezde olmanın avantajını da sunuyor.

E-5 ve E-6'nın tam ortasında konumlanan proje, yönümüzdeki zamanlarda faaliyete başlayacak olan Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu ile İstanbul'da ulaşılmak istenen her noktaya bir adım mesafede olacak. Kağıthane 7000 Projesinde fiyatlar güncellendi ve proje özellikle Taksim, Şişli, Beşiktaş, Levent, Etiler ve Maslak gibi merkezi bölgelere kolay ulaşım avantajı ile yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekiyor.

Kağıthane 7000 Projesi İletişim Bilgileri:

www.kagithane7000.com

0212 295 1 295

kagithane-7000-bannerHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.