Kağıthane 7000’de Fiyatlar 435 Bin Liradan Başlıyor

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Mayıs 2015
Kağıthane 7000’de Fiyatlar 435 Bin Liradan Başlıyor

Genyap İnşaat tarafından Kağıthane'nin merkezinde gerçekleştirilen Kağıthane 7000'de fiyatlar 435 bin liradan başlıyor.

Genyap İnşaat tarafından Kağıthane'nin merkezinde konumlanan Kağıthane 7000 projesi vadi manzarası eşliğinde geniş ve konforlu dairelerde eşsiz bir yaşam sunuyor.

Şehrin merkezinde konumlanan Kağıthane 7000, 8 blokta toplam 122 adet daireden oluşmaktadır. Projede 90 metrekare ile 260 metrekare arasında değişkenlik gösteren 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon normal daire tiplerinin dışında 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olmak üzere dubleks daire tiplerine de yer verilmiştir. Dairelerde ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın paketinden oluşan beyaz eşyalar ise standartlar içerisinde bulundurmaktadır.

435 Bin Liradan Başlayan Fiyatlar

2016 yılında teslim edilmesi planlanan projede daireler 435 bin liradan başlayan fiyatlarla satılışa sunulurken, hazırlanan ödeme planları ile ev sahibi olmak kolaylaşıyor. Genyap tarafından uygulanan esnek ödeme seçenekleri anlaşmalı bankaların desteği ile daha kolay bir hal alıyor.

kagithane-7000-banner

Kağıthane 7000'de, 1600 metrekare arazi üstünde şekillenen sosyal tesislerde kadın ve erkekler için ayrı ayrı dizayn edilen kapalı havuzlar, fitness salonları ve saunaları ile şehir hayatının merkezinde devamlı tatil rahatlığı sunuluyor.

Kağıthane 7000, eşsiz vadi manzarasının yanı sıra 3300 metrekare doğayla iç içe muhteşem bahçesi ile huzur dolu bir yaşamın kapılarını alıcılarına açıyor. Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir doğa hayatının yanında rahat ve konforlu bir yaşam vaateden projede, çocuk oyun parklarından, yürüyüş parkurlarına, kafeteryadan, kamelyalara kadar her alanda yeşilin farklı tonlarını görmek mümkün.

-

Kağıthane 7000'de Fiyatlar 435 Bin Liradan Başlıyor

-

Şehrin Merkezinde Dikkat Çeken Konum

Eğitim kurumları, hastane, ofis merkezleri, bankalar gibi bir çok önemli noktanın tam ortasında yer alan Kağıthane 7000 proresi, geniş ve konforlu dairelerinin yanı sıra merkezde olmanın avantajını da sunuyor. E-5 ve E-6'nın tam ortasında yer alan proje, yakın zamanda hayata geçecek olan Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu ile İstanbul'da ulaşmak istenilen bütün noktalara bir adım mesafede yer almış olacak. İstanbul'un göbeğinde Taksim, Şişli, Beşiktaş, Levent, Etiler ve Maslak gibi merkezi noktalara kolay ulaşım avantajı ile yatırımcıların özellikle dikkatlerini çekiyor.

kagithane-7000-bannerHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.