Kağıthane’deki Yeni Parka Şehidin Adı Verildi!

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Ekim 2015
Kağıthane’deki Yeni Parka Şehidin Adı Verildi!

Kağıthane Belediyesi tarafından Hamidiye Mahallesi'nde yapımı tamamlanan parka “Şehit Doğan Kılıç” ismi verildi...

Kağıthane Belediyesi ilçe genelinde yaptığı yatırımları hızla sürdürüyor. Hamidiye Mahallesi’nde yapılan yeni parka ‘Şehit Doğan Kılıç’ ismi verildi. Hamidiye Mahallesi Anadolu Caddesi üzerinde yapılan parkın açılışına Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kaymakam Hasan Göç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ömer Faruk Aydemir ile Şehit Doğan Kılıç’ın babası Erdoğan Kılıç, Annesi Fitnat Kılıç ve yakınları katıldı.

Açılış töreninde konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, ’’Göreve geldiğimiz ilk günlerde kentsel dönüşüm için çalışmalara başladık ve bu çalışmayı en sağlıklı bir şekilde sürdürdük. İlçemizde yeşil alanları artırmak için park ve mesire alanlarını çoğalttık. Gerek muhtarlıkla gerekse internet üzerinden parklara isimlerini halkımızın vermesini uygun bulduk ve bu parka halkımız ‘Şehit Doğan Kılıç’ ismini verdi. Bu park halkımıza hayırlı olsun. Son dönemde şehit haberleri gelmeye başladı. Bu unutulmamalıdır ki devletimiz her türlü iç ve dış saldırıları bertaraf edecek güçtedir’’ dedi.

Başkan Kılıç, “Eskiden Kağıthane’den insanlar kaçardı, şimdi ise tam tersine döndü ve yatırımlarla birlikte göç almaya başladı” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat