Kağıthane’deki Yeni Parka Şehidin Adı Verildi!

09 Ekim 2015
PAYLAŞ
Kağıthane’deki Yeni Parka Şehidin Adı Verildi!

Kağıthane Belediyesi tarafından Hamidiye Mahallesi'nde yapımı tamamlanan parka “Şehit Doğan Kılıç” ismi verildi...

Kağıthane Belediyesi ilçe genelinde yaptığı yatırımları hızla sürdürüyor. Hamidiye Mahallesi’nde yapılan yeni parka ‘Şehit Doğan Kılıç’ ismi verildi. Hamidiye Mahallesi Anadolu Caddesi üzerinde yapılan parkın açılışına Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kaymakam Hasan Göç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ömer Faruk Aydemir ile Şehit Doğan Kılıç’ın babası Erdoğan Kılıç, Annesi Fitnat Kılıç ve yakınları katıldı.

Açılış töreninde konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, ’’Göreve geldiğimiz ilk günlerde kentsel dönüşüm için çalışmalara başladık ve bu çalışmayı en sağlıklı bir şekilde sürdürdük. İlçemizde yeşil alanları artırmak için park ve mesire alanlarını çoğalttık. Gerek muhtarlıkla gerekse internet üzerinden parklara isimlerini halkımızın vermesini uygun bulduk ve bu parka halkımız ‘Şehit Doğan Kılıç’ ismini verdi. Bu park halkımıza hayırlı olsun. Son dönemde şehit haberleri gelmeye başladı. Bu unutulmamalıdır ki devletimiz her türlü iç ve dış saldırıları bertaraf edecek güçtedir’’ dedi.

Başkan Kılıç, “Eskiden Kağıthane’den insanlar kaçardı, şimdi ise tam tersine döndü ve yatırımlarla birlikte göç almaya başladı” dedi. İHA


"Kağıthane’deki Yeni Parka Şehidin Adı Verildi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap