Kale Garden Konutları 3. Etap lansmana özel fiyatlarla satışa başladı

İzmir’in gözde projeleri arasında yer alan Kale Garden Konutları projesi, lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle 3. Etap satışlarına başladı.

03 Ağustos 2017
Kale Garden Konutları 3. Etap lansmana özel fiyatlarla satışa başladı İzmir Gaziemir’de Çevre Gayrimenkul imzasıyla hayata geçen Kale Garden Konutları projesinde hemen teslim fırsatı başladı. Toplam 8 blok üzerinde 215 konuttan oluşan Kale Garden Konutları, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Ferah bir yaşam alanı anlayışıyla kurulan projedeki dairelerin büyüklükleri ise 128 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor.

LANSMANA ÖZEL FIRSATLAR

Kale Garden Konutları projesinin 3. Etap satışları lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle başladı. Ev sahibi olmak isteyenlere İzmir’de ayrıcalıklı bir seçenek sunan projedeki konutların fiyatları ise 2+1 dairelerde 370 bin TL ile 380 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 410 bin TL ile 430 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Peşin ya da banka kredisi seçeneği ile yatırımcılarını bekleyen proje, kentsel dönüşüm ve yenileme projeleriyle farklı bir çehreye bürünen Gaziemir’in gözde projeleri arasında isminden söz ettiriyor.

Lokasyonuyla da dikkat çeken Kale Garden Konutları, Optimum AVM, özel okullar, Monkey Jungle (Ege bölgesinin ilk ve tek kapalı çocuk oyun parkı), Esbaş, Semt Garajı, Otokent gibi iş, ticaret, eğlence ve alışveriş merkezlerine de yürüyüş mesafesinde konumlanıyor.

KALE GARDEN İLE HUZURU VE KONFORU YAKALAYIN

Huzur ve konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen projedeki tüm dairelere havuz ve iç bahçeyi görecek şekilde dizayn edildi. Kale Garden Konutları, sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. Projenin sosyal donatıları arasında, yüzme havuzu, spor alanları, kafe, toplantı salonu, çocuk kulübü, hobi odası ve çocuk oyun alanları ile ev sahibi olmak isteyenlere bir daire anahtarından çok daha ötesine sahip olma şansı sunuyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.