Kale Garden Konutları’nda 299 Bin TL’ye 2+1

08 Mart 2016
PAYLAŞ
Kale Garden Konutları’nda 299 Bin TL’ye 2+1

Teslimlerin Ağustos 2016'da yapılması planlanan Kale Garden Konutları'nda daire fiyatları 299 bin liradan başlıyor...

Yüksek Mimar İbrahim Kaleli tarafından hayata geçirilen Kale Garden Konutları projesi İzmir Gaziemir'de yer alıyor. 50 bin metrekare alan üzerine 2 etaptan oluşan Kale Garden Konutları projesi 8 blok halinde yükseliyor.

Toplam 215 adet konut ve 5 adet iş yerinden meydana gelen Kale Garden Konutları projesinin ilk etabında satışlar tamamlandı, ikinci etabında satışlar sürüyor.

Kale Garden Konutları projesinin ikinci etabında 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Projedeki 2+1 adireler 128 metrekare, 3+1 daireler ise 140 ve 148 metrekare şeklinde dizayn edildi.

Kale Garden Konutları fiyatları 299 bin TL ile 369 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde ödeme seçenekleri sunulurken, banka kredisi ile vadelendirmekte mümkün. Projenin ikinci etap teslimlerinin 2016 Ağustos'ta yapılması planlanıyor.

Kale Garden Konutları projesi Optimum AVM, seçkin özel okullar, Monkey Jungle (ege bölgesinin ilk ve tek kapalı çocuk oyun parkı), İZBAN Esbaş ve Semt Garajı durağına yakın mesafede konumlanıyor.

Kale Garden Konutları sosyal olanakları

- Yüzme havuzu
- Güneşlenme alanları
- Dinlenme alanları
- Spor alanları
- Kafe
- Toplantı odası
- Çocuk kulübü
- Hobi odası
- Yürüyüş yolları
- Çocuk oyun alanları
- Otopark
- Güvenlik


"Kale Garden Konutları’nda 299 Bin TL’ye 2+1" haberine ait yorum yok

Yorum Yap