Kaleseramik Dünyanın En Büyük Seramik Fuarı Cersaie’de

Çanakkale Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Ağustos 2014
Kaleseramik Dünyanın En Büyük Seramik Fuarı Cersaie’de

Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de, en yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale markalarının yanı sıra İtalya'da satın aldığı Edilcuoghi, Edilgres ve Campani markalarıyla uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Kaleseramik; 2014-2015 koleksiyonuna ait toplam 35 yeni serinin dünya lansmanını, seramik ülkesi İtalya’da gerçekleştirecek.

Kale Yapı Ürünleri Grubu Batı Yarı Küre Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz, “İlk kez Cersaie’de sergileyeceğimiz, ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan eşsiz ürünlerimizle, tüketici ve mimar ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Mükemmel bir renk kartelası ve desen çeşitliliğiyle rafine zevklere hitap eden markalarımız fuara yeni bir soluk getirecek” dedi.

700 METREKARELİK İKİ STAND

Dünyanın seramik vadisi Bologna/İtalya’da 22-26 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlenecek Cersaie Fuarı’na, Türkiye ve İtalya’daki tesislerinde ürettiği seramik koleksiyonları ve yenilikçi banyo serileri ile katılan Kaleseramik; toplam 700 metrekarelik iki ayrı standında, yapıların her türlü ihtiyacına yönelik işlevsel ve estetik çözümleri sergileyecek.

İLK KEZ TANITILACAK

Kaleseramik, ünlü İtalyan tasarımcı Francesca Ascari tarafından geliştirilen 8 üst segment ürünün de içinde bulunduğu 2014-2015 koleksiyonuna ait 35 yeni serinin dünya lansmanını Cersaie’de gerçekleştirecek.

STANTLARIN TASARIMI PAOLO CESARETTİ'DEN

Fuara katılan Türk firmaları arasında en büyük alana sahip stantların tasarımı, İtalyan mimar Paolo Cesaretti tarafından yapılıyor. Çanakkale Seramik, Kalebodur, Edilcuoghi, Edilgres ve Campani markalarının yer alacağı stantlarda, ziyaretçiler için rahat dolaşım alanları oluşturmayı hedefleyen Kaleseramik; sergileyeceği ürün ve serilerin alternatif kullanım alanlarından da örnekler sunacak.

İTALYANLARLA KÖKLÜ İŞBİRLİĞİ

Kaleseramik’in, seramik sektörünün dünyadaki en önemli buluşma noktası olan Cersaie Fuarı’na katılan ilk Türk firması olduğunu belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Batı Yarı Küre Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz, “1987 yılından bu yana Cersaie Fuarı’nda yer alan Kaleseramik’in, İtalya’daki seramik endüstrisi ile uzun yıllara dayanan köklü işbirliği, ülkenin seramik üssünde yaptığı marka yatırımıyla daha da güçlendi. İtalya’nın en prestijli ve köklü markalarından Edilcuoghi, Edilgres ve Campani’yi satın aldıktan sonra Avrupa’nın kalbinde yer alan lojistik merkezimizle, gelişmiş pazarlarda payımızı artırmayı hedefliyoruz” dedi.

''ULUSLARARASI PAZARDA YER ALIYORUZ''

Uluslararası seramik pazarında, değişen tüketici tercihlerine daha geniş bir ürün yelpazesiyle hitap ettiklerini belirten İhsan Karagöz, “Trend belirleyici, işlevsel, çevreye dost, kaliteli ve özgün tasarım anlayışını simgeleyen yenilikçi ürünlerle Cersaie’ye farklılık getirmeyi amaçlayan Kaleseramik; bugün Avrupa’da 3’üncü, dünyada da 12’nci sırada yer alarak Türkiye’nin global marka yaratma yolundaki en önemli oyuncularından biri olarak sahaya çıkıyor” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki gerçekleştirilen düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Şir

10 Ekim 2017


Hasanoğlu İnşaat MÜSİAD Vizyoner’17’de örnek daire sunumu yapacak

Hasanoğlu İnşaat MÜSİAD Vizyoner’17’de örnek daire sunumu yapacak

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi birçok projeyi hayata geçiren Hasanoğlu İnşaat

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.