Kaplankaya Canyon Ranch Projesi Temmuz’da Kapılarını Açıyor

01 Nisan 2016
PAYLAŞ
Kaplankaya Canyon Ranch Projesi Temmuz’da Kapılarını Açıyor

10 yılda tamamlanacak olan Kaplankaya Canyon Ranch projesinin ilk etaptaki villaları Haziran 2016'da teslim edilirken, otel kısmı ise Temmuz 2016'da kapılarını açacak...

Dünyanın en iyi sağlıklı yaşam merkezleri arasında yer alan Canyon Ranch, ABD'deki merkezlerinden sonra Avrupa'daki ilk yatırımını Türkiye'ye yapıyor. 250 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçecek olan Kaplankaya Canyon Ranch projesi Muğla Milas'ta yer alıyor.

Projenin detaylarını Capital Partners Kurucu Ortağı Burak Öymen ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Arat anlattı. İşletme hakkı 30 yıl boyunca Canyon Ranch'te bulunacak olan projede konutlar inşaat aşamasında satıldı.

Temmuz 2016'da kapılarını açacak olan Kaplankaya Canyon Ranch projesinin tamamı 10 yılda tamamlanacak. Kaplankaya Canyon Ranch projesi tümü Ege Denizi manzarasına sahip 75 otel odası ve 66 yamaç odasıyla toplam 141 odadan meydana geliyor.

38 terapi odasının yer aldığı otelde, konuklar 10 bin metrekarelik spa, fitness ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nden faydalanma imkanına da sahip olacak.

Projenin konu kısmındaki ilk bölüm ise alanları 175 ila 600 metrekare arasında değişen 76 adet villadan meydana geliyor. Villaların Haziran 2016'da teslim edilmesi hedefleniyor. Önümüzdeki yıl ise ikinci kısımda yer alan 74 ev daha teslim edilecek.


"Kaplankaya Canyon Ranch Projesi Temmuz’da Kapılarını Açıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap