Karasu’ya 3. Köprü Dopingi

12 Ocak 2016
PAYLAŞ
Karasu’ya 3. Köprü Dopingi

Doğal güzellikleri ve 28 kilometrelik sahiliyle tatilcilerin gözde tatil bölgelerinden olan Karasu'dan, 3. Köprü tamamlandığında İstanbul'a 40 dakikada ulaşılabilecek. Bu sebeple yatırımcıların Karasu'da satılık yazlık arayışı başladı...

İstanbul'a yakınlığıyla dikkatleri üzerine çeken ve yazlık yaşamının son dönemlerde yükselişte olduğu Karasu, yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Tatile giderken yolda zaman kaybetmek istemeyenler, haftasonlarını da tatil olarak değerlendirebileceği bölgelere ihtiyaç duyan vatandaş rotasını Karasu'ya çevirdi.

İstanbul'a uzaklığı 1 saat 15 dakika olan Karasu'ya, 3. Köprü ve bağlantı yollarının tamamlanmasıyla İstanbul'dan 40 dakika sürede ulaşılabilecek. Satılık yazlık arayışına geçen yatırımcılar, evlerini hem yaz hem kış aylarında kiralama imkanı da bulunuyor. Yaz aylarının yoğun geçtiği Karasu'da inşaat firmaları da rekabet halinde. Karasu'dan 10 bin TL peşinat ödeyerek yazlık sahibi olma fırsatları sunuluyor.

28 kilometre sahili bulunan Karasu Acarlar Longozu, Maden Deresi, Maden Şelalesi ve Küçükboğaz doğal güzellikleriyle tatilcileri cezbediyor. 3. Köprü'nün Karasu'ya olan mesafeyi 40 dakikaya düşürmesi ve tatilcilerin tercih ettiği yazlık bir mekan olması sebebiyle yatırımcılar bölgeye akın etmeye başladı. Yapım çalışmaları devam eden Karasu Limanı'da tamamlandıktan sonra Karasu yazlık piyasasının yükselişe geçmesi bekleniyor.


"Karasu’ya 3. Köprü Dopingi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap