Karasu’ya 3. Köprü Dopingi

Sakarya Karasu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Ocak 2016
Karasu’ya 3. Köprü Dopingi

Doğal güzellikleri ve 28 kilometrelik sahiliyle tatilcilerin gözde tatil bölgelerinden olan Karasu'dan, 3. Köprü tamamlandığında İstanbul'a 40 dakikada ulaşılabilecek. Bu sebeple yatırımcıların Karasu'da satılık yazlık arayışı başladı...

İstanbul'a yakınlığıyla dikkatleri üzerine çeken ve yazlık yaşamının son dönemlerde yükselişte olduğu Karasu, yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Tatile giderken yolda zaman kaybetmek istemeyenler, haftasonlarını da tatil olarak değerlendirebileceği bölgelere ihtiyaç duyan vatandaş rotasını Karasu'ya çevirdi.

İstanbul'a uzaklığı 1 saat 15 dakika olan Karasu'ya, 3. Köprü ve bağlantı yollarının tamamlanmasıyla İstanbul'dan 40 dakika sürede ulaşılabilecek. Satılık yazlık arayışına geçen yatırımcılar, evlerini hem yaz hem kış aylarında kiralama imkanı da bulunuyor. Yaz aylarının yoğun geçtiği Karasu'da inşaat firmaları da rekabet halinde. Karasu'dan 10 bin TL peşinat ödeyerek yazlık sahibi olma fırsatları sunuluyor.

28 kilometre sahili bulunan Karasu Acarlar Longozu, Maden Deresi, Maden Şelalesi ve Küçükboğaz doğal güzellikleriyle tatilcileri cezbediyor. 3. Köprü'nün Karasu'ya olan mesafeyi 40 dakikaya düşürmesi ve tatilcilerin tercih ettiği yazlık bir mekan olması sebebiyle yatırımcılar bölgeye akın etmeye başladı. Yapım çalışmaları devam eden Karasu Limanı'da tamamlandıktan sonra Karasu yazlık piyasasının yükselişe geçmesi bekleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Eston Şehir Mahallem Projesinin Yeni Etabı Ön Satışta!

Eston Şehir Mahallem Projesinin Yeni Etabı Ön Satışta!

Eston Şehir Mahallem projesinin yeni etabı ön satışa çıktı...

30 Mayıs 2017


Nusret Gökçe Zorlu Center'dan 2 Milyon Dolara Daire Satın Aldı

Nusret Gökçe Zorlu Center'dan 2 Milyon Dolara Daire Satın Aldı

Nusre Gökçe, İstanbul Zincirlikuyu'daki Zorlu Center Residence'dan 2 milyon dolara daire satın aldı.

30 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat