• Diğer Haberler
  • Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!

Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!

Kars Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Eylül 2015
Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!

Kars Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmaları vatandaşların yüzünü güldürdü...

Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın kenar cadde ve sokaklardan başlattığı sıcak asfalt çalışmaları, ana caddeler ile birleştirilerek, kent daha düzenli cadde ve sokaklara kavuştu.

Uzun yıllardan beri alışıla gelen ana cadde ve sokaklardan başlatılan yol çalışmaları Başkan Murtaza Karaçanta ile birlikte yerini ücra mahalle ve sokaklardan yol çalışmalarının başlatılmasına bıraktı.
Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın, ara cadde ve sokaklardan başlatılması ve bir çok caddenin asfaltının yapılması en çok yıllardan beri yağmurlu ve karlı havalarda gidip gelemeyen vatandaşları sevindirdi.

Başkan Karaçanta, kentte yapılan çalışmaları günde birkaç kez yerinde gördüğünü belirterek, Karslılara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Çalışmaların yapıldığı bölgelerde vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Karaçanta, Kars’ı her geçen gün daha da gelişip, güzelleştiğini söyledi.

Karaçanta, “Çalışmalarımız devam ediyor. Hava sıcaklıkları devam ettiği sürece asfalt, kaldırım ve ara mahallelerde alt yapı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çünkü hepinizin malumu Kars’ta inşaat sezonu kısa sürüyor. Bir çok projemiz bundan dolayı bir sonraki yıla sarkıyor. Bizim amacımız kısa süren inşaat sezonunda daha çok iş yapmak. Bunu da arkadaşlarımız başardı diyebiliriz. Çünkü bu dönem kentte çok fazla sıcak asfalt yol yaptı. Tabi yol ile birlikte kaldırım ve alt yapı çalışmalarını da aynı anda yürüttük. Ben inanıyorum ki Kars hak ettiği yere gelecek ve Karslılarda hak ettikleri hizmetlerin en güzelini alacaktır” dedi.

Kars Belediyesi’nce 2015 yılı inşaat sezonunda öncelikli olarak asfalt, kaldırım ve alt yapı çalışmalarına ağırlık verildi. Havaların düzelmesi ile birlikte Haziran ayı ortalarında başlatılan çalışmalar sonrasında bir çok cadde ve sokağın asfalt çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmalar ise vatandaşların yüzünü güldürüyor. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat