Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!

15 Eylül 2015
PAYLAŞ
Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!

Kars Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmaları vatandaşların yüzünü güldürdü...

Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın kenar cadde ve sokaklardan başlattığı sıcak asfalt çalışmaları, ana caddeler ile birleştirilerek, kent daha düzenli cadde ve sokaklara kavuştu.

Uzun yıllardan beri alışıla gelen ana cadde ve sokaklardan başlatılan yol çalışmaları Başkan Murtaza Karaçanta ile birlikte yerini ücra mahalle ve sokaklardan yol çalışmalarının başlatılmasına bıraktı.
Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın, ara cadde ve sokaklardan başlatılması ve bir çok caddenin asfaltının yapılması en çok yıllardan beri yağmurlu ve karlı havalarda gidip gelemeyen vatandaşları sevindirdi.

Başkan Karaçanta, kentte yapılan çalışmaları günde birkaç kez yerinde gördüğünü belirterek, Karslılara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Çalışmaların yapıldığı bölgelerde vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Karaçanta, Kars’ı her geçen gün daha da gelişip, güzelleştiğini söyledi.

Karaçanta, “Çalışmalarımız devam ediyor. Hava sıcaklıkları devam ettiği sürece asfalt, kaldırım ve ara mahallelerde alt yapı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çünkü hepinizin malumu Kars’ta inşaat sezonu kısa sürüyor. Bir çok projemiz bundan dolayı bir sonraki yıla sarkıyor. Bizim amacımız kısa süren inşaat sezonunda daha çok iş yapmak. Bunu da arkadaşlarımız başardı diyebiliriz. Çünkü bu dönem kentte çok fazla sıcak asfalt yol yaptı. Tabi yol ile birlikte kaldırım ve alt yapı çalışmalarını da aynı anda yürüttük. Ben inanıyorum ki Kars hak ettiği yere gelecek ve Karslılarda hak ettikleri hizmetlerin en güzelini alacaktır” dedi.

Kars Belediyesi’nce 2015 yılı inşaat sezonunda öncelikli olarak asfalt, kaldırım ve alt yapı çalışmalarına ağırlık verildi. Havaların düzelmesi ile birlikte Haziran ayı ortalarında başlatılan çalışmalar sonrasında bir çok cadde ve sokağın asfalt çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmalar ise vatandaşların yüzünü güldürüyor. İHA


"Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap