Kartal Life Atalar Görücüye Çıktı

STCA Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen Kartal Life Atalar projesi görücüye çıktı. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 265 TL’den başlangıç gösterdiği projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor...

24 Mayıs 2016
Kartal Life Atalar Görücüye Çıktı STCA Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen Kartal Life Atalar projesi görücüye çıktı. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 265 TL’den başlangıç gösterdiği projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor...

Artella Ahşap Kapı Sistemleri ile adını duyuran Aslandağ Group iştiraki STCA Gayrimenkul Kartal’daki yeni projesi Kartal Life Atalar projesini görücüye çıkardı.

Kartal kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen projede toplam 104 konut yer alıyor. Kartal Life Atalar projesinde 24 adet 2+1, 76 adet 3+1 ve 4 adet 4+1 ve 5+1 dubleks daire yer alıyor.Büyüklükleri brüt 86 ile 256 metrekare arasında değişen konut seçeneklerinin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları 5 bin 265 TL’den başlıyor.

Kartal Life Atalar fiyat listesi ise şöyle;
2+1 daireler 450 bin TL ile 630 bin TL arasında
3+1 daireler 740 bin TL ile 970 bin TL arasında
Dubleks daireler ise 1 milyon 500 bin TL ile 1 milyon 700 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Kartal Life Atalar projesinde kalan konut bedeli ise 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

2017 sonlarına doğru konut teslimleri yapılması planlanan STCA Kartal Life Atalar projesinin sosyal olanakları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları bulunuyor.

YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN ADA BAZLI DÖNÜŞÜM ŞART
Kartal Life Atalar projesinin Kartal’daki kentsel dönüşümün için örnek bir proje olduğunu belirten STCA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, “Projemiz kentsel dönüşümün de önemli bir örneği. Burada ada bazlı bir dönüşüm yapıyoruz. Yaşanabilir şehir için ada bazlı dönüşüm şart” dedi.

NE EN BÜYÜK NE DE EN FAZLA
Sektörde ne en büyük ne de en fazla projeyi yapmak gibi hedeflerinin olduğunu belirten Aslandağ, hedefimiz İstanbul’un en kaliteli projelerini üretmek dedi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.