Kartal Yücel Sitesi projesinde lansman dönemi yaklaşıyor

Teknik Yapı'nın İstanbul'daki yeni projesi olan Kartal Yücel Sitesi'nde lansman döneminin önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

21 Temmuz 2017
Kartal Yücel Sitesi projesinde lansman dönemi yaklaşıyor İstanbul'da birçok önemli projeye imza atan Teknik Yapı, Kartal'da gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmaları ile Kartal Yücel Sitesi'ni hayata geçirmeye hazırlıyor. Önümüzdeki günlerde lansman dönemine girecek Kartal Yücel Sitesi projesi, Kartal'da Cevizli bölgesinde hayata geçecek.

99 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselecek Kartal Yücel Sitesi, eski Tekel Fabrikası'nın hemen karşısında bulunacak. E5 karayoluna ve sahil bölgesine yakınlığıyla dikkat çeken proje, Sabiha Gökçen Havaalanı'na da 30 dakika mesafede konumlandırılmış durumda. Ayrıca marinaya 15 dakikalık uzaklıkta yer alacak proje, alışverişin ve sosyal hayatın kalbi Bağdat Caddesi'ne de 5 dakikalık bir mesafede konumlandırılmış durumda.

Avantajlı konumunu sunacağı birçok sosyal olanak ile destekleyecek olan Kartal Yücel Sitesi, doğa dostu bir proje olma özelliği taşıyacak. Projenin lansman döneminin yakın zamanda başlaması ile proje hakkında birçok detay da Teknik Yapı tarafından duyurulacak.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.