Kartal'da Doğal Bir Göle Komşu Olmak İster Misiniz?

Emlak Konut güvencesi ve Yıldızlar Grup tecrübesi ile Kartal’da saklı bir gölün kıyısında manzarası, ulaşımı ve doğasıyla fark yaratan, şehre yeni bir soluk getirecek Batıyakası hayata geçiyor.

21 December 2023
Kartal'da Doğal Bir Göle Komşu Olmak İster Misiniz? Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan lokasyonlarından olan Kartal’da, şehrin ayrıcalıklarına komşu Batıyakası size göl, deniz ve adalar manzarası ile doğanın güzelliklerini şehrin merkezinde sunan bir yaşam projesi.

Şehrin merkezinde göle komşu bir yaşam alanı

Batıyakası, yanı başında yer alan, E-5’e komşu göl ve yürüyüş yolları, kültür-sanat alanları, restoran ve sosyal alanları ile şehrin yeni buluşma noktası olmaya şimdiden aday.
61 futbol sahası büyüklüğündeki Millet Bahçesi, gölü ve kıyısındaki sosyal alanlarıyla Batıyakası’nda aynı anda evinize misafir oluyor.

İhtiyaç duyduğunuz her şey yanı başınızda

Projenin öne çıkan diğer bir özelliği ise ulaşım kolaylığı. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen saklı olma hissini sonuna kadar yaşatan Batıyakası, metro, E-5, TEM otoyolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve sahil yolu gibi ulaşım noktalarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Anadolu Yakası’nın merkezi lokasyonlarından Kartal’da bulunan proje, özel okul, hastane, adliye ve alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alıyor. Batıyakası, sakinlerine şehrin merkezinde şehrin tüm imkânlarını sunuyor.

Batıyakası'nın mimarisi özel peyzaj ile tamamlanıyor

Semt yaşantısını sunacak şekilde tasarlanan peyzaj alanları, yatay mimarisi, manzaralı hobi bahçeleri gibi ince detaylarıyla Batıyakası; her detayında kalitenin hissedildiği ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Doğanın sunduğu tüm güzellikleri geniş peyzaj alanında toplayan Batıyakası, çocuklarınızla birlikte vakit geçireceğiniz alanlar, sabah yürüyüşlerinizi yapacağınız yürüyüş yolları ve hayat kalitesini yükselten pek çok ayrıcalık sağlıyor.

Her açıdan kusursuz bir yaşam

İddialı dış tasarımı kadar iç tasarımına da önem veren proje, yerden ısıtma sistemi, kaliteli malzeme seçimi ve ince işçilik ile fonksiyonel olduğu kadar modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayan çözümler sunuyor. Her detayı karakteristik yaklaşımlar, iç ferahlatan göz alıcı konseptler ve fonksiyon odaklı bir felsefe ile bezeli Batıyakası, geniş hobi bahçeleri, 3 metrelik tavan yüksekliği ve gün ışığını davet eden geniş pencereleri ile hayallerdeki hayatı gerçeğe dönüştürüyor.

Ayrıcalıklarıyla benzersiz

Batıyakası, kapalı havuz, fitness alanları, sauna ve hamam gibi pek çok fonksiyonu bir arada bulunan sosyal tesisleri, uzaktan çalışan sakinlerinin beklentilerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş Ev Plus konsepti ve Alışveriş Caddesi ile tüm günlük ihtiyaçları evden dışarıya adım atıldığı anda karşılıyor.
Emlak Konut güvencesi ve Yıldızlar Grup tecrübesini buluşturan Batıyakası, Kartal’da İstanbul’un yeni simgesi olmaya aday.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum