Kasaba Evleri Ömerli'de Yeni Tip Villalar Satışta

02 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Kasaba Evleri Ömerli'de Yeni Tip Villalar Satışta
Ömerli Kasaba Evleri 3. Etap projesi C tipi 5+1 villalar satışa sunuldu. Projede teslimlerin 2017 yılının ilk aylarında yapılması planlanıyor...

İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy Ömerli'de hayata geçirilen Kasaba projesinde yeni tip villalar satışa sunuldu. Yüzde 80'i satılan Kasaba Evleri 3. Etap C tipi 5+1 örnek villası ziyaretçilere açıldı.

Kasaba projesinin 2003 ve 2004 yıllarında teslim edilen 1. ve 2. etabı toplam 280 konuttan meydana geliyor. Ömerli Kasaba Evleri 3. Etap ise 8 farklı tipte toplam 156 daire ve villadan meydana geliyor. Projede alanları 124 ila 529 metrekare arasında değişen 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan villalar yer alıyor.

Kasaba 3. etap projesinde daire teslimlerinin 2017 yılının ilk aylarında yapılması planlanıyor. İş Altınhas İnşaat tarafından yaşama geçirilen projeden 3 kilometre mesafedeki Reşadiye kavşağı ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM'e ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğrudan erişim imkanı bulunuyor.

Kasaba Evleri projesinin sosyal olanakları arasında;

- Açık kapalı yüzme havuzları
- Güneşlenme alanları
- Kasaba Sosyal Kulübü (Restaurant / Bar / Etkinlik Alanı)
- Binicilik kulübü (Açık ve Kapalı Manej)
- Fitness center
- Yoga salonu
- Tenis Kortları
- Basketbol ve Voleybol Sahaları
- Jogging Parkuru
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Kasaba Evleri Ömerli'de Yeni Tip Villalar Satışta" haberine ait yorum yok

Yorum Yap