• Diğer Haberler
  • Katarlı Retaj Otel’den Yalova’ya 35 Milyon TL’lik Yatırım!

Katarlı Retaj Otel’den Yalova’ya 35 Milyon TL’lik Yatırım!

Yalova Termal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Ekim 2015
Katarlı Retaj Otel’den Yalova’ya 35 Milyon TL’lik Yatırım!

Katarlı Retaj Otel grubunun Türkiye'deki 2. oteli Yalova Retaj Termal Hotel hizmete açıldı...

Körfez ülkeleri arasında en büyük turizm yatırım gruplarından olan Retaj Otel, Türkiye'deki ikinci otelini Yalova'nın Termal'de hizmete açtı. Retaj Termal Hotel, Termal'in 2 bin 200 metre derinlikte gelen termal sıcak suları ile misafirlerine sağlıklı bir tatil vaat ediyor.

35 milyon TL'ye mal olan Retaj Termal Hotel'de bin 100 metrekarelik spa ve sağlık alanı, 88 oda, açık yüzme havuzu, spor salonu, 2 adet çok amaçlı konferans salonu, çocuk parkları ve dinlenme alanları bulunuyor.

Otelin açılış törenine AK parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, CHP Milletvekili Muharrem İnce, Retaj Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Bin Johar Al Mohammed, Hisar Karadağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Sülükoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

Bundan sonraki yatırımlarını Trabzon ve Bursa illerinde yapmayı düşündüklerini söyleyen Retaj Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bin Johar Al Mohammed, "Bundan 10-15 yıl evvel Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri arasında ticari münasebetler çok sağlıklı ilerlemiyordu. Ancak Ak Parti hükümetinin iş başına gelmesi ile birlikte iktisadi ve ekonomik konularda başarılı bir grafik yakaladık. Bundan sonra da aynı istikrarın devam edeceğini düşünüyoruz. Türkiye ve Katar arasındaki askeri ve iktisadi bağlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Katar Emiri arasında iyi ilişkiler de her geçen gün gelişiyor. Bu yönde anlaşmalar yapıldı, bundan sonra da devamı gelecek. Retaj oteller zinciri olarak Türkiye'deki yatırımlarımızı da arttıracağız. Türkiye'de İstanbul ve Yalova'da yatırımlarımız var. Trabzon ve Bursa'da da yatırımlar yapmak istiyoruz" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.