Kayalar Tower Projesinde 165 Bin TL’ye 1+1

Ankara Etimesgut'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Mart 2016
Kayalar Tower Projesinde 165 Bin TL’ye 1+1

Teslimlerin bu yıl Aralık ayında yapılması planlanan Kayalar Tower projesinde daire fiyatları 165 bin liradan başlıyor...

Kayalar Grup Yapı ve RCK Yapı ortaklığında hayata geçirilen Kayalar Tower projesi Ankara Etimesgut'ta yer alıyor. 6 bin 740 metrekare alan üzerine yayılan Kayalar Tower projesi tek blok halinde inşa ediliyor.

Toplam 115 adet daire ve 23 ticari üniteden meydana gelen Kayalar Tower projesinde daireler home ofis olarak kullanılabiliyor.

Kayalar Tower projesinde dairelerin tamamı 1 oda 1 salon tipinde dizayn edildi. Projedeki daireler 58 metrekare büyüklüklere sahip.

Kayalar Tower fiyatları 165 bin TL ile 210 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Kayalar Tower projesinde banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.

Kayalar Tower sosyal olanakları arasında;
- Fitness merkezi
- Havuz
- Vitamin bar
- Sauna
- Hamam
- Güvenlik
- Otopark yer alıyor.

Kayalar Tower projesi Gordion AVM'te 11 kilometre, Göksu Parkı'na 8 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 7 kilometre, Harikalar Diyarı 6 kilometre ve Optimum AVM'ye 2,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.