• Emlak Haberleri
  • Kayaşehir Botanik Park Projesi Ekim'de İhaleye Çıkıyor

Kayaşehir Botanik Park Projesi Ekim'de İhaleye Çıkıyor

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurumu, Kayaşehir'deki 370 dönümlük şehir parkını Ekim ayında ihaleye çıkaracaklarını açıkladı...

29 Eylül 2016
Kayaşehir Botanik Park Projesi Ekim'de İhaleye Çıkıyor Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurumu, Kayaşehir'deki 370 dönümlük şehir parkını Ekim ayında ihaleye çıkaracaklarını açıkladı...

Geçtiğimiz günlerde ÇED süreci başlayan Kayaşehir dev şehir parkı Ekim ayında ihaleye çıkıyor. Toplam 236 milyon 909 bin TL yatırımla hayata geçirilecek olan Kayaşehir Botanik Parkı konut projelerinin hızla yükseldiği Kayaşehir'e nefes aldıracak.

363 bin 979 metrekare alana sahip olan dev şehir parkının 300 bin metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Şehir parkında ayrıca toplam 7 adet ofis, dükkan ve ticari ünite binası, 170 odalı bir otel binası, 1 kongre merkezi ve 1 spor merkezi de inşa edilecek.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum bugün katıldığı bir lansman toplantısında park hakkında açıklamada bulundu. Kurum, Kayaşehir'de 370 dönümlük dev şehir parkını Ekim ayında ihaleye çıkarıyoruz. Parkın 300 dönümü yeşil alandan meydana geliyor. Park içerisinde küçük bir hayvanat bahçesi, gölet, otel ve ticari alanlarda olacak" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.