Keçiören Belediyesi 6 Yıllık Hizmetlerini Kitapta Topladı!

12 Ekim 2015
PAYLAŞ
Keçiören Belediyesi 6 Yıllık Hizmetlerini Kitapta Topladı!

Keçiören Belediyesi 6 yılda yaptığı hizmetleri, yatırımları "6 altın yıl" kitabında birleştirdi...

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın göreve geldiği 2009 yılından 2015 yılına kadar yaptığı hizmetlerin anlatıldığı hizmet tanıtım kitabında ayrıca vizyon projelerine dair bilgiler de yer aldı.

Keçiören Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğünce hazırlanan kitapta "yeni Keçiören" söylemi çerçevesinde Keçiören'in proje ve yatırımlarıyla güçlü, huzur ve güven ortamıyla mutlu, insanı doğa yakınlaştırmasıyla örnek, Türkiye'de ilk olan uygulamalarıyla da öncü olduğu vurgulanıyor.

KEÇİÖREN ALTIN DÖNEMİNİ YAŞIYOR
Kitaba adını veren 6 altın yıl vurgusuyla ilgili Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak şunları söyledi; "2009’da göreve geldiğimizde başladığımız hizmet yolculuğumuzu kesintisiz devam ettirdik. Sağlık, eğitim, yaşam alanları, kent estetiği, sosyal yardımlar, halkla ilişkiler, kültür ve sanat faaliyetlerimiz ile Keçiören’de yeni bir dönemi başlattık. Milletimizin bize olan sarsılmaz inancı ve güveni çıktığımız bu kutlu yolda bizi cesaretlendiren, motive eden ve büyük projelere başlamamızı sağlayan itici güç oldu. İnsana saygılı, değerlerine bağlı, hizmetlerinde iddialı yönetim anlayışımız ile Keçiören’i daha kimlikli, daha nitelikli bir ilçeye dönüştürme gayretimiz devam ediyor. Keçiören’e 6 yılda kazandırdıklarımız ile Keçiören altın dönemini yaşıyor."
Kitapta yaşam merkezleri, yerinde hizmet birimleri, parklar, kentsel dönüşüm, altyapı ve üst yapı, sağlık, eğitim, halkla ilişkiler, çevre temizliği, yeşil alan çalışmaları ile sosyal belediyecilik ve kültürel hizmetler de kendine yer buldu.

Küresel vizyon başlığı altında yurt dışı çalışmalar, Keçiören Belediyesi'nin aldığı ödüller ve 2023 vizyonu da kitabın önemli bölümleri arasında yerini aldı. Yalın ve anlaşılır bir anlatım dilinin kullanıldığı hizmet kitabında yapılan hizmetler zaman zaman eski-yeni kıyaslamasıyla verildi. Kitap boyunca tek mahalleye değil tüm Keçiören'e hizmet edildiğinin altı çizilirken, rakamlarla da yapılan hizmetlerin niceliği vurgulandı. İHA


"Keçiören Belediyesi 6 Yıllık Hizmetlerini Kitapta Topladı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap