Kelebekler Vadisi İçin Geri Sayım Başladı

Konya Selçuklu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Haziran 2014
Kelebekler Vadisi İçin Geri Sayım Başladı

Emlak sektörünün merakla beklenen projesi Kelebekler Vadisi'nde son rötüşlar yapılıyor. Kelebekler Vadisi'nin ne zaman hizmete gireceği açıklandı.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediyesi tarafından 385 bin metrekare alanda inşa edilen Kelebekler Vadisi'nin park bölümünde ufak eksikliklerin tamamlanmaya başlandığını, Aşkın Kanatları Müzesi inşaatının ise yılbaşında bitirileceğini söyledi.

EN BÜYÜK PARK

Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kelebekler Vadisi parkının, 385 bin metrekare alanıyla Konya'nın en büyük parkı olma özelliğini taşıdığını söyledi.

BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLANDI

Vadinin iki bölümden oluştuğunu, park alanındaki Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, park bölümünde küçük eksiklikleri gidermeye çalıştıklarını, Askın Kanatları Müzesi inşaatının ise yılbaşında bitirileceğini söyledi çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını, şu an küçük eksikliklerin giderilmesi için uğraş verildiğini belirten Altay "İkinci etap ise Aşkın Kanatlan Müzesi. Buranın inşaatı halen devam ediyor' dedi.

ÖRNEK PROJE

Türkiye'ye örnek bir projenin yürütüldüğünü ve binanın kelebek şeklinde inşa edildiğini anlatan Altay, "Kelebek şeklindeki binanın kanatlarından bilinde, kafesler içinde oluşturacağımız botanik parkta kelebeklerin uçmasını sağlayacağız. Diğer bölümde ise müze yer alacak. Burada farklı türlerdeki kelebek koleksiyonları yer alacak. Koleksiyonlar içinde tüm dünya ülkelerinden gerçek kelebekler bulunacak. Renkler ve boyutları, bizim görmeye alışık olmadığımız endüstriyel türler. Özellikle çocukların ve hanımların büyük ilgisini çekeceğine inanıyoruz" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Vadişehir cadde dükkânları yarın satışa çıkıyor

Vadişehir cadde dükkânları yarın satışa çıkıyor

Başakşehir’de inşa edilen Vadişehir projesindeki cadde dükkânları yarın (23 Eylül 2017) yapılacak ih

22 Eylül 2017


Fiera Vista Bodrum projesinde 1 Milyon TL’ye 4+1 villa

Fiera Vista Bodrum projesinde 1 Milyon TL’ye 4+1 villa

Gündoğan’da hayata geçirilen Fiera Vista Bodrum projesinde lüks yaşam alanı olarak yükselen villalar

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat