Kemer Life Aralıkta yapacağı teslime hazırlanıyor

Kök Yapı projesi olan Kemer Life, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle Esenler’de yükselmeye devam ediyor.

10 Ağustos 2017
Kemer Life Aralıkta yapacağı teslime hazırlanıyor Kök Yapı imzasıyla Esenler Atışalanı’nda inşa edilen Kemer Life projesi toplam 7 bin metrekarelik alanda hayata geçiriliyor. Proje, 2 blok üzerinde toplam 88 adet konuttan meydana geliyor. Kemer Life projesinde 2+1 net 80 metrekare ve 3+1 96-98 metrekare büyüklüğünde konut tipleri yer alıyor.

Teslim tarihi Aralık 2017 olması hedeflenen Kemer Life projesinde banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün. Projenin fiyatlandırılması ise 2+1 dairelerde 500 bin TL, 3+1 dairelerde ise 700 bin TL’den başlıyor.

Lokasyon olarak da yatırımcıların dikkatini çeken Kemer Life projesi, Medical Park Hastanesi'ne 7 dakika, Medipol Hastanesi'ne 5 dakika, Forum İstanbul AVM ve metroya ise 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

İçinde barındırdığı sahaları ile zinde ve keyifli bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlayacak olan proje, yatırımcılarına çeşitli aktivite alanları sağlıyor. Sunduğu sosyal donatılarla kurulduğu bölgede yaşam standardını yükseltmeyi hedefleyen Kemer Life projesi, süs havuzları, güvenlik, otopark, yeşil alan, spor alanları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası ve çocuk oyun alanları gibi özellikleriyle birlikte inşa ediliyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.