Kenan İmirzalıoğlu’ndan Marmaris’te Dev Yatırım!

09 Eylül 2015
PAYLAŞ
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Marmaris’te Dev Yatırım!

Gayrimenkul yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Marmaris Selimiye'deki yatırımına hız verdi.

Ünlü oyuncu, Marmaris Selimiye'den aldığı evden sonra şimdi de yine aynı bölgede 3 milyon liraya bir süpermarket satın aldı.

Oyunculuktaki başarısını ticarette de konuşturan Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul'un birçok yerinde yaptığı yatırımlardan sonra gözünü Marmaris'e dikti. Geçtiğimiz yıl buradan kendisine deniz manzaralı bir villa alan yakışıklı oyuncu daha sonra ise Marmaris'in değişik ilçelerinde toprak yatırımı yaptı. Selimiye Köyü'ndeki yatırımları için 2 milyon lira ödeyen Kenan İmirzalıoğlu, şimdi ise Marmaris ile Bozburun arasında bulunan bir süper marketi satın aldı. En son sevgilisi Sinem Kobal ile Marmaris'te tatil yapan İmirzalıoğlu, önceki günlerde de marketini gidip kontrol etti.

GAYRİMENKUL ZENGİNİ ÜNLÜLER!

Bir süre markette incelemelerde bulunan Kenan İmirzalıoğlu'nun bu yatırımı ise yaklaşık 3 milyon liraya mal oldu. Yaptığı yatırımlarla Bozburun ve Selimiye halkının yüzünü güldüren yakışıklı oyuncunun adı ise 'Marmaris'in kralı'na çıktı. Daha önce oturduğu semt olan Cihangir'de birçok binayı alıp butik otele dönüştüren Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi Sinem Kobal'a da ilham kaynağı oldu. Yatırımlar hakkında sevgilisine tavsiyelerde bulunan Kenan İmirzalıoğlu, yeni yatırım yapılacak yerlerin listesini çıkartmış. Böylelikle yakışıklı oyuncu, sevgilisini de ticaret hayatına adım attıracak.


"Kenan İmirzalıoğlu’ndan Marmaris’te Dev Yatırım!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap