Kendinizi Özel Hissettirecek Proje Vesen Yalıları

Odağına insanı alarak “Sen Merkezi Yapılar” mottosuyla yola çıkan Vesen, Tuzla Mercan Koyu’nda hayata geçirdiği Vesen Yalıları projesiyle sınırları zorluyor.

08 January 2024
Kendinizi Özel Hissettirecek Proje Vesen Yalıları İstanbul Anadolu Yakasının denize sıfır ilk ve tek projesi, sosyal donatıları, mimari özellikleri, geniş metrekareye sahip bahçeli daireleri, birinci sınıf inşaat malzemeleriyle birçok ilki gerçekleştiriyor.

İstanbul’un yeni yalı daireleri Vesen Yalıları, peşin ödemelerde cazip indirim fırsatları ve kişiye özel ödeme planıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Lüks konutun gerçek temsilcisi Vesen, Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır konumda hayata geçirdiği Vesen Yalıları projesiyle yalı dairesi kavramını yeniden yorumluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının denize sıfır ilk ve tek projesi olma özelliğini taşıyan Vesen Yalıları, 40 bin 795 metrekare arazi içerisinde 158 yalı dairesinden oluşuyor. Yıl içerisinde teslim edilecek proje, sınırları zorluyor. Minimum 270 metrekare büyüklüğündeki bahçeye sahip yalı dairelerinde birinci sınıf inşaat malzemeleri kullanılırken, projenin yüzde 80’i yeşil alana ve sosyal donatılara ayrıldı.Lükse dair tüm detayların büyük bir incelikle yansıtıldığı örnek yalı dairesi, müstakil ev izlenimi veriyor. 270 metrekarelik bahçesinde kentin gürültüsünden, stresinden uzakta, kesintisiz deniz manzarasına karşı sadece dalgaların, rüzgârın ve kuşların sesini dinleyerek keyifli bir vakit geçirebilmek mümkün.

Geçtiğimiz günlerde görücüye çıkan örnek yalı dairesi üzerinden proje hakkında bilgi veren Vesen Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu, “Lüks segmentte konut yapmak üzere hayata geçirdiğimiz Vesen’de odağımız insan oldu. Satış odaklı proje geliştirmekten ziyade insanların isteklerini merkezimize alarak proje geliştirmeyi hedefledik. Sadece lüks konut yapmak üzere yola çıktık.

Bu hedefle yola çıktığımız Vesen Yalıları’nda pandemiyle birlikte insanların müstakil yaşama olan ihtiyaçlarını fark edip onların tüm isteklerine cevap veren bir proje hayata geçirdiğimizi düşünüyoruz. Örneğin; hiçbir bahçeli dairede olmayan, sadece villalarda olan büyük bahçeler bizim projemizde mevcut. Kesintisiz deniz manzarası için tavandan yere cam duvar kullandık.

Diğer projelerde standart ankastre setleri kullanılırken, biz ek olarak 2 adet buzdolabı ve 1 adet derin dondurucu daha dahil ettik. Dairelerin ferah olması için 3,5 metrekarelik tavan yüksekliğini baz aldık. Saydıklarım projemizde ön plana çıkan özelliklerden sadece birkaçı. Projemizde üst düzey inşaat malzemeleri kullanıyoruz. Birkaç projeyi aynı anda yürütmekten ya da satışa çıkmaktan yana değiliz. Tek bir proje üzerine yoğunlaşmayı seviyoruz” dedi.

Örnek daire üzerinden gezilebilecek Vesen Yalıları, peşin ödemelerde cazip indirim fırsatları ve kişiye özel ödeme planıyla da dikkat çekiyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum