Kent Park Evleri İzmir Ulukent'te seçkin bir yaşam alanı kuruyor

İzmir Ulukent'te yükselen Kent Park Evleri projesinin fiyatları ve ödeme seçenekleri belli oldu.

16 Ekim 2017
Kent Park Evleri İzmir Ulukent'te seçkin bir yaşam alanı kuruyor Kızılelma İnşaat - Aydemir İnşaat ortaklığıyla 14 bin metrekarelik alanda inşa edilen Kent Park Evleri projesinde 288 konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 konut tipi şekliyle inşa edilirken dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 120 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

KENT PARK EVLERİ FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Konut teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması planlanan Kent Park Evleri projesinde daire satışları devam ediyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 275 bin TL'den başlıyor. 3+1 dairelerin fiyatları ise 295 bin TL ile 375 bin TL arasında değişiyor.

Banka kredisi kullanarak konut sahibi olmanın mümkün olduğu Kent Park Evleri projesinde yüzde 20 peşinat talep ediliyor.

KENT PARK EVLERİ NEREDE?

İzmir'in Menemen ilçesine bağlı Ulukent bölgesinde konumlandırılan Kent Park Evleri projesi, İzmir'in gelişmekte olan bölgesinde yer alıyor. 30 Ağustos Mahallesi'nde yer alan proje, birçok okul, hastane, banka, eczane gibi kuruluşa kolay ulaşım imkanını barındırıyor.

Bölgede faaliyet gösteren gayrimenkul uzmanları, Kent Park Evleri projesinin gelişmekte olan bölgede konumlandırılması ve uygun fiyat yapısıyla ileride yatırımcısına yüzde 20 oranında prim kazandırabileceği düşüncesindeler.

Kent Park Evleri Projesi

HER YAŞTAN BİREYE HİTAP EDECEK İMKANLAR

Kent Park Evleri projesi, dikkat çeken cazip fiyat politikasının yanı sıra yaşam alanında sunacağı sosyal imkanlarla da göz dolduruyor. Projenin yaşam alanında 7'den 70'e her yaştan insanı mutlu edecek donatılar bulunuyor.

2 adet ısıtmalı kapalı yüzme havuzu imkanının yer aldığı Kent Park Evleri projesinde 4 adet açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, mini futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, sinema odası, video oyun odası, yeşil alan, kamelya, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

İstanbul’da kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Ahes Misal İstanbul, CNR Emlak Fuarına özel k

22 Kasım 2017


Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı mülkiyeti kendisine ait olan 2 arsasını ihaleye çıkaracak.

22 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.