Keykubat Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi Açılıyor!

Kayseri Melikgazi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Ekim 2015
Keykubat Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi Açılıyor!

Kayseri Melikgazi Keykubat Mahallesi'nde tamamlanan Keykubat Kapalı Semt Pazaryeri ile Sosyal Tesisi 8 Ekim'de açılıyor...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Keykubat Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Keykubat Kapalı Semt Pazaryeri ile Sosyal Tesisi’nin düzenlenecek tören ile hizmete sunulacağını söyledi.

Çok amaçlı ve bölgesel bir yatırım olan iki tesisin bölge halkı için büyük önem arz ettiğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Belediyemizce gerçekleştirilen bu çalışma da 3 boyutlu bir proje söz konusudur. Yani üç hizmet bir arada sunulacaktır. 1.etap Pazar yeri 2. etap sosyal tesis 3.etap ise güneş enerjisi projesidir. Amacımız; Pazar yerlerini sadece haftanın bir günü kullanılan bir yer olmaktan çıkartıp fonksiyonel hale getirilmektir. Yanında inşa edilen sosyal tesisimiz ise ayrı bir yatırım ve hizmettir. Tesis kendi elektriğini kendi üretecektir. Bu da bizim enerji ye verdiğimiz önemin bir ifadesi olan çalışmadır. Açılış törenine tüm halkımız davetlidir” dedi.

Modern çağdaş Pazar yerlerimiz…
Pazar yerlerinin çocuklar için oyun alanı, otopark, kurban kesim yeri, toplantı alanları gibi değerlendirildiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Keykubat Mahallesi KEYKUBAT KAPALI SEMT PAZARYERİ İLE SOSYAL TESİSİ açılış töreninin 8 Ekim 2015 Perşembe günü saat:11.00’da düzenleneceğini sözlerine ekledi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.