Kiler GYO’dan Beylikdüzü’nde Yeni Proje

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Aralık 2015
Kiler GYO’dan Beylikdüzü’nde Yeni Proje

Kiler GYO Beylikdüzü'nde konut ve ticari ünitelerden oluşan yeni bir proje hazırlığında. Bir kısmı Kiler GYO'ya ait olan arsa için hak sahipleri imzalar atıldı...

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre Beylikdüzü Yakuplu projesinde imzalar atıldı.

Açıklama şöyle; "Yatırım komitesinin fizibilite çalışmaları neticesinde yönetim kurulu üyeleri ile, İstanbul Beylikdüzü Yakuplu köyü 482 ada 1 parselde kayıtlı Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. mülkiyetindeki arsa ile bu arsanın komşu parseli olan Beylikdüzü Yakuplu köyü 88 parselde kayıtlı arsa malikleri arasında "Düzenleme şeklinde, taşınmaz satış vaadi ve arsa yapı karşılığı inşaat ile hasılat paylaşımı sözleşmesi" imzalanmıştır. 88 parselde 30/120 hissenin malik tarafa ifraz edilmesi, 30/120 hissede hasılat paylaşımı süretiyle arsa malikleri yapı yüzde 40,50 Kiler GYO payı ise yüzde 59,50 ve 60/120 hissede kat karşılığı inşaat süretiyle arsa sahipleri payı yüzde 42, Kiler GYO payı yüzde 58 olacak şekilde kararlaştırılmıştır. İlgili gayrimenkuller üzerinde konut ve ticari ünitelerden oluşan karma bir proje geliştirilmesi planlanıyor. Projenin gerçekleştirilmesi süresi sözleşmenin imzasına takiben 40 ay olarak belirlenmiştir"

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Toplam 68 ili kapsayan ‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ ve ‘REIDIN Emlak Endeksi’ Eylül ayı

16 Ekim 2017


Tapuda kadın malik oranı artıyor

Tapuda kadın malik oranı artıyor

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun yaptığı açıklamada son zamanlarda tapuda erken egem

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.