• Galeriler
  • Kim Kardashian’ın Milyon Dolarlık Evi

Kim Kardashian’ın Milyon Dolarlık Evi

Kim Kardashian ve ünlü şarkıcı Kanye West'in ABD'nin Los Angeles eyaletindeki milyon dolarlık evi... İşte Kanye West ve Kim Kardashian'ın evi...

24 Şubat 2015
Kim Kardashian’ın Milyon Dolarlık Evi

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian ve ünlü şarkıcı Kanye West'in ABD'nin Los Angeles eyaletindeki milyon dolarlık evi...

Düzenleyen: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

Özel hayatını kameralar karşısında yaşayarak şöhrete kavuşan Kim Kardashian, sevgilisi Kanye West ile yeni evlerinde yaşamaya başladı.

Devasa bir bahçeye sahip olan Kim Kardashian'ın evi, ziyaretçilerini görkemli demir kapılarla karşılıyor. Evin hemen girişinde yer alan yüzme havuzu, muhteşem peyzaj çalışmasına sahip bahçesi ile birlikte adeta bir saray bahçesini andırıyor.

Kim Kardashian'ın evinin kapıları açıldığında büyük avizeler ve devasa bir fuaye göze çarpıyor. Kim Kardashian'ın evinin en dikkat çekici özelliklerinden biri ise tüm döşemelerde ceviz ahşapların kullanılmış olması... Ermeni kökenli olan Kim Kardashian öz kültüründen bazı özelliklerini evine de yansıtmış. Kim Kardashian'ın milyon dolarlık evinde desenli halılar ve orient dekorasyon tarzının esintilerine rastlanan aksesurlar göze çarpıyor.

Mutfak dekorasyonu Akdeniz tarzında tasarlanmış. Genellikle pahalı ve koyu ahşapların kullanıldığı mutfak dekorasyonunda çiçek detaylarına da yer verilmiş.

Kim Kardashian'ın evinin üst katında 5 ayrı yatak odası bulunuyor. Her yatak odasının ayrı ebeveyn banyosu bulunuyor. Rahatına düşkün olması ile bilinen Kim Kardashian, evine bir de SPA odası yaptırmış. Evin diğer alanları ise Kim Kardashian'ın servet değerindeki elbiseleri ve mücevherlerini muhafaza etmek için büyük gardıroplara ayrılmış.

Sevgilisi Kanye West ile birlikte yaşlayan Kim Kardashian, milyon dolarlık evinde ailesini ve dostlarını misafir ediyor. Kim Kardashian evinde ayrıca bazı haftasonları da büyük partiler veriyor.

Kim Kardashian'ın evi, ABD emlak ve gayrimenkul piyasasına göre, 4.8 milyon dolarlık bir değere sahip...

İşte Kim Kardashian'ın evinden fotoğraflar :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump eşi ve üç çocuğuyla birlikte Washington'a taşınıyor. İşte Ivanka Trump'ın yeni evi...

04 Ocak 2017


Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Mike Thomas ve mimar kızı İngiltere'deki metruk bir su kulesini 300 bin dolar harcayarak 3 odalı bir

13 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.