Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin…!

İstanbul Sancaktepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Ağustos 2015
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin…!

İşte kira öder gibi ev sahibi olmak isyenler için ayda bin TL'den başlayan taksitle konut projeleri...

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz... İnşaat yatırımcıları ayda bin TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Eğer sizde yatırımınızı kiraya değil kendi evinize yapmak istiyorsanız işte kira öder gibi ev sahibi yapan konut projeleri...

Resim İstanbul'da 2 bin 728 TL peşinat ve bin 700 TL taksitle
Resim istanbul Orman projesi Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de inşa ediliyor. 28 blokta toplam bin 394 konuttan oluşan Sancaktepe Resim İstanbul Orman projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Resim İstanbul Orman fiyatları 233 bin 200 TL'den başlıyor. 2 bin 728 TL peşinat ve aylık bin 700 TL taksitle konut sahibi olunabilen Ortadoğu Resim İstanbul Orman projesinde daire teslimlerinin ise Aralık 2015'te yapılması planlanıyor.

in İstanbul Gala'da 2 bin 100 TL taksitle
İn İstanbul Gala Topkapı projesinde aylık 2 bbin 100 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. İş GYO Nef ortaklığında Topkapı'da inşa edilen İn İstanbul Gala fiyatları ise 320 bin TL'den başlıyor. Toplam 788 konuttan oluşan İn İstanbul Gala Nef projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. İş GYO Nef İn İstanbul Gala projesinde daire teslimlerinin ise 30 ay sonra yapılması planlanıyor.

Asude Yaşam'da Eylül'de teslim daireler bin 690 TL taksitle
Asude Yaşam Sefaköy projesinde ayda sadece bin 690 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Asude Yaşam Evleri Sefaköy fiyatları ise 219 bin 392 TL'den başlıyor. Eylül 2015'te konut teslimleri yapılması planlanan Asude Yaşam Sefaköy projesinde toplam 115 konut yer alıyor. Asude Yaşam Evleri projesi Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı ortaklığında inşa ediliyor.

Terrace Mix'te hemen teslim konutlar bin 150 TL taksitle
Terrace Mix projesinde ayad bin 150 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Konut fiyatlarının 150 bin TL'den başlangıç gösterdiği Terrace Mix Esenyurt proesinde 15 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Konut teslimleri hemen yapılan İnanlar Terrace Mix projesinde toplam 945 daire yer alıyor. inanlar inşaat güvencesiyle yapılan Terrace Mix projesinde stüdyodan 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Nlogo İstanbul'da bin 90 TL taksitle
Nlogo İstanbul projesi de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan projeler arasında yer alıyor. Aylık bin 90 TL taksitle ev sahibi yapan Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinde daire fiyatları ise 142 bin TL'den başlıyor. 2017 yılında konut teslimleri yapılması planlanan Nlogo İstanbul projesinde toplam 2 bin 519 konut yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo istanbul projesinde stüdyodan 3+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Mahal Sancaktepe'de bin 622 TL taksitle. Hemen teslim
Mahal Sancaktepe projesinde hemen teslim konutlar 142 bin 450 TL başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayda bin 622 TL taksitle konut sahibi olunabilen Mahal Sancaktepe projesinde hiç peşinatsız da ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Denge Yapı tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Mahal Sancaktepe projesinde toplam 346 konut yer alıyor. Denge Yapı Mahal Sancaktepe projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Soyak Evostar'da hemen teslim 2+1 daire ayda 2 bin 924 TL taksitle
Soyak Yapı tarafından Halkalı'da inşa edilen Soyak Evostar projesinde hemen teslim 2+1 dailer 353 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Soyak Evostar Halkalı projesinde 20 Ekim 2015'te 84 bin 720 TL ara ödeme yapılıyor kalan tutar ise aylık 2 bin 924 TL eşit taksitle 120 aya bölünüyor. Soyak Evostar projesinde yüzde 1 peşinat la da konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

2017 Bursa konut projeleri arasında dikkat çeken Yeni Doğuşkent projesi, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde

23 Eylül 2017


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat