Kırklareli'de Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılacak

06 Eylül 2016
PAYLAŞ
Kırklareli'de Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılacak
Kırklareli Belediyesi kat karşılığı kapalı pazar yeri, kapalı otopark, ticaret, konut ve turizm alanı inşa ettirecek. Kat karşılığı inşaat işi 19 Eylül'de ihaleye çıkıyor...

Kırklareli Belediyesi mülkiyeti kendisine ait olan Kırklareli Merkez Camiikebir Mahallesi Bademlik Mevkii 272 ada 229 parselde kayıtlı 27 bin 569,48 metrekarelik arsada kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Toplam 135 bin 252 metrekare proje inşaat alanına sahip olan arsa üzerinde kapalı pazar yeri, kapalı otopark, ticaret, konut ve turizm alanı hayata geçirilecek. Muhammen bedeli 123 milyon 997 bin 40 TL olan işin süresi 36 ay olarak belirlendi.

Kırklareli kat karşılığı inşaat ihalesi 19 Eylül 2016 günü saat 15:00'da Kırklareli Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılacak. İhale şartnamesi bin 500 TL karşılığında Kırklareli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Servisi'nden temin edilebiliyor.

Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması için yapılacak ihalede, inşaatın brüt inşaat alanı üzerinden idari şartnamede ve sözleşme tasarısında belirtilen esaslar üzerinden hazırlanan yerleşim planında belirtildiği üzere yüzde 30.33’ünün idareye verilmek üzere, idareye nakit olarak ödenecek bedel olan 250 bin TL’nin artırım yapılması sureti ile ihale edilecek.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

"Kırklareli'de Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap