• Emlak Haberleri
  • Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri:Marmaris Reserve By Kızılbük

Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri:Marmaris Reserve By Kızılbük

Sinpaş güvencesi ve Kızılbük GYO uzmanlığıyla yükselen Marmaris Reserve by Kızılbük projesi, konseptiyle sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

07 June 2023
Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri:Marmaris Reserve By Kızılbük Marmaris’te denize sıfır özel bir koyda Full Decorated & Full Services hizmetiyle satışa çıkacak olan proje sadece 82 özel evden oluşuyor.

Gayrimenkul sektöründe yarım asırlık tecrübeye sahip Sinpaş güvencesiyle Kızılbük GYO tarafından hayata geçirilen Marmaris Reserve by Kızılbük projesi her detayın düşünüldüğü evleriyle otel konforunda denize sıfır yaşamı yalnızca 82 özel butik konutuyla sunuyor.

Gayrimenkul sektöründe her zaman farklı ve kazandıran projeler gerçekleştirdiklerini belirten Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, proje hakkında şu bilgileri verdi: “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler her zaman eşsiz konseptleri ve ilkleri barındıran detaylarıyla memnuniyet yaratan gayrimenkul yatırımları oldu. Marmaris’te kendine ait eşsiz koyuyla denize sıfır konumlanan Marmaris Reserve by Kızılbük projemizde müşterilerimize Full Decorated & Full Services konseptiyle sadece bavullarını alıp yeni bir yaşama başlayabilecekleri eşyalı, sadece 82 adet ev sunuyoruz. Üstelik projemizden ev sahibi olan yatırımcılarımız, yıl boyunca otel konforundaki hizmetlerimizden de faydalanarak hem ev hem de tatil rahatlığını aynı anda yaşayabilecek.”

Kazandıran Yatırım

Avantajlı ödeme planları ve lansman fiyatlarıyla satışa sunulan sınırlı sayıdaki Marmaris Reserve evleri yatırımcılarını bekliyor.

Projenin yatırımcısına büyük bir kazanç da sağlayacağının altını çizen Mahmut Sefa Çelik şöyle konuştu: “TÜİK verilerine göre, Türkiye’de turizm geliri 2022 yılında yüzde 53,4 artışla 46,2 milyar dolar düzeyinde oldu. Bu yılın ilk üç ayına bakacak olursak yine turizm geliri, 8,6 milyar dolar olarak gerçekleşti. İnsanların dinlenme, yenilenme, seyahat etme ve tebdili mekan ile kendilerine ve sağlıklarına zaman ayırma ihtiyaçları arttı. Projemiz tam da bu alanda büyük bir ihtiyaca yanıt veriyor. Ayrıca yine Marmaris’te yükselen devre mülk projemizi satışa açtığımız tarihten (Temmuz 2020) bu yana ortalama devre mülk fiyatımız %472 kazanç sağlarken, güçlü yatırım enstrümanı olarak bilinen dolar %179, euro %174, altın ise %151 kazanç sağladı. Getiri yönündeki bu güçlü artışın etkisiyle projemiz akıllı yatırımcılara da hitap ediyor.

Tek İhtiyacınız Bavulunuz

Tüm daireleri istinasız panoramik deniz manzaralı olan projede yalnızca 82 daireyle sınırlı olan evlerin hepsi bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek yatak odası takımından beyaz eşyaya, oturma grubundan küçük ev aletlerine kadar eksiksiz şekilde tasarlandı. Projede her bir ev dekorasyon trendleri baz alınarak, sakinlik ve dinlendirici etki bırakan dingin renklerle ve doğadan ilham alan dokular ön plana çıkarılarak dekore edilecek. Ayrıca, bölgenin şifalı termal suları gibi doğal kaynaklarının yanı sıra SPA imkanları da sunacak olan projede; deniz ve orman manzaralı sonsuzluk havuzu, talassoterapi havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi, şok havuzlar, şok duşlar, jakuzi, masaj odaları, sıcak taş yataklar, macera duşları, yoga, yüz/vücut bakım odaları, dinlenme alanları ev sahiplerinin kullanımına sunulacak. Marmaris Reserve’de; özel kumsal, termal havuz, sonsuzluk havuzu gibi ortak kullanım alanlarının yanı sıra 5 yıldızlı otel konforunda housekeeping hizmetleriyle de keyifli ve zahmetsiz bir yaşam için her ayrıntı bulunuyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum