Kleemann’dan MaisonLift Asansör Sistemi

28 Eylül 2016
PAYLAŞ
Kleemann’dan MaisonLift Asansör Sistemi
Panoramik camdan üretilen farklı seçenekleri ile Kleemann Maisonlift asansörleri yaşam alanlarına modern bir görünüm kazandırıyor...

Asansör dünyasının öncü firmalarından Kleemann, MaisonLift asansör sistemi ile önceden asansör planlaması yapılmış olsun ya da olması tüm binalara çözüm getiriyor.

1983 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Kleemann, MaisonLift ile asansör sistemlerine birçok yenilik getiriyor. MaisonLift asansör sisteminin panoramik camdan üretilen modelleri ile asansör yolcuğu ise keyifli hale geliyor.

5+5 lamine cam seçeneği ile de göz zevkine farklı bir boyut katan MaisonLift otel, villa, alışveriş merkezi vb. bütün binalarda uygulanabiliyor. Kabinin cam olması nedeniyle insanlar kapalı bir alanda olma duygusundan kurtuluyor.Tasarımı sayesinde uygulandığı alanlara modern bir görünüm kazandıran MaisonLift alüminyum kuyu konstrüksiyonu farklı renklere boyanabiliyor. Kat kapıları ise yarı otomatik ve tam otomatik olarak camlı ya da büyük camlı olabiliyor.

Engelli ve yaşlıların kullanımına uygun olarak üretilen MaisonLift sessiz çalışma, düşük enerji, basit ve kolay montaj, çeşitli kabin tasarımı seçenekleri, 2-6 kişi (180-450 kg) taşıma kapasitesi gibi özelliklere sahip.

"Kleemann’dan MaisonLift Asansör Sistemi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap