Kocaeli Körfez Belediyesi Ekim Ayı Meclisi Toplandı!

06 Ekim 2015
PAYLAŞ
Kocaeli Körfez Belediyesi Ekim Ayı Meclisi Toplandı!

Körfez Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı 1. birleşimi Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi. ..

Körfez Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı 1. birleşimi Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda 11 gündem maddesi ele alındı. Gündem maddesi olan, Petline Platform, Dolfen ve Deniz İçi Boru Hattı imar plan kararı ile ilgili İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Çevre ve Sağlık komisyonlarının çalışmalarını tamamlaması için süre uzatımı kararı meclis üyelerince oy çokluğu ile kabul edildi. 2016 Mali yılı bütçesi ve belediye tarifelerinin görüşülmesi ile ilgili Plan ve Bütçe komisyonuna havale edilmesine ve bir sonraki mecliste görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Yaşanan terör saldırılarında şehitler verdik. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Onlara da rahmet diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı başladı ve okullarımız açıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bizlerde rutin çalışmalarımızın dışında ilçemizde öğretime ciddi anlamda destek veriyoruz. İlçemizdeki eğitim hizmetlerine her anlamda destek sağlamaya devam ediyoruz” dedi. İHA


"Kocaeli Körfez Belediyesi Ekim Ayı Meclisi Toplandı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap