Kocaeli Körfez Belediyesi Ekim Ayı Meclisi Toplandı!

Kocaeli Körfez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Ekim 2015
Kocaeli Körfez Belediyesi Ekim Ayı Meclisi Toplandı!

Körfez Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı 1. birleşimi Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi. ..

Körfez Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı 1. birleşimi Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda 11 gündem maddesi ele alındı. Gündem maddesi olan, Petline Platform, Dolfen ve Deniz İçi Boru Hattı imar plan kararı ile ilgili İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Çevre ve Sağlık komisyonlarının çalışmalarını tamamlaması için süre uzatımı kararı meclis üyelerince oy çokluğu ile kabul edildi. 2016 Mali yılı bütçesi ve belediye tarifelerinin görüşülmesi ile ilgili Plan ve Bütçe komisyonuna havale edilmesine ve bir sonraki mecliste görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Yaşanan terör saldırılarında şehitler verdik. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Onlara da rahmet diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı başladı ve okullarımız açıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bizlerde rutin çalışmalarımızın dışında ilçemizde öğretime ciddi anlamda destek veriyoruz. İlçemizdeki eğitim hizmetlerine her anlamda destek sağlamaya devam ediyoruz” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat