Konforist Projesi Otel Konforunda Yurt Hizmeti Sağlıyor

Türkiye'nin otel konforuyle yurt hizmeti veren tek kompleks projesi kompleksi Konforist'te konaklama fiyatları 900 liradan başlıyor.

27 Haziran 2014
Konforist Projesi Otel Konforunda Yurt Hizmeti Sağlıyor

Türkiye'nin otel konforuyle yurt hizmeti veren tek kompleks projesi kompleksi Konforist'te konaklama fiyatları 900 liradan başlıyor.

Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olan Konforist, 900 TL ile 2.000 TL arasındaki konaklama fiyatları ile öğrencilere kapılarını açıyor.

Tasarımı, dekorasyonu ve sunduğu hizmetleri ile bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olan Konforist, 900 TL ile 2.000 TL arasındaki konaklama fiyatları ile öğrencilere kapılarını açıyor.

Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olarak üniversite öğrencilerine yüksek standartlarda konaklama çözümleri sunan Konforist, İstanbul’da eğitim alan kız öğrenciler için yeni nesil bir yaşam alanı sağlıyor.

237 KİŞİ KAPASİTELİ

İstanbul Eyüp’te yükselen Konforist ’te konaklama ücretleri 900 TL’den başlıyor. 237 kişilik kapasitesi ile farklı büyüklüklerde oluşan odaları ile hizmet verecek olan Konforist, 125 odaya sahip.

FİYATLAR 900 LİRADAN BAŞLIYOR

Kapalı otopark, yüzme havuzu, hamam ve jakuzi, sauna, fitness salonu, kuaför, market, restaurant, teras kafe, bilgisayar odası, etüd salonu, cep sineması, playstation odası ve hobi mutfağı bulunan ve fiyatların 900 liradan başladığı projede tek kişilik odalar 1.500 TL, iki kişilik odalar 1.300 TL’den başlarken VIP odaların fiyatı ise 2.100 TL.

'AKIL KONFORU'

Keyifli bir ortamda ve ergonomik koşullarda ders çalışabilmesi, kalan özel zamanlarında da kafesinden yüzme havuzuna, hamamından hobi mutfağına kadar kaliteli ve hoş zaman geçirebileceği sosyal alanlarıyla tamamen özel olarak ve öğrencilerin istekleri doğrultusunda tasarlanan Konforist, 'akıl konforu' mottosuyla yola çıktı.

HERŞEY DAHİL

Tek kişilik, 2,3 ve dört kişilik odaların yanı sıra VIP odası ve engelli odası da bulunan Konforist’te konaklama ücretlerine spor salonları, yüzme havuzları ve diğer tüm sosyal alanlarla birlikte kat hizmetleri de dahil.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

2017 Bursa konut projeleri arasında dikkat çeken Yeni Doğuşkent projesi, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde

23 Eylül 2017


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat