• Emlak Haberleri
  • Konutta RAMS Farkı: Planlanandan 6 ay önce anahtar teslim

Konutta RAMS Farkı: Planlanandan 6 ay önce anahtar teslim

RAMS, bugüne kadar tamamladığı tüm projelerdeki erken teslimini RAMS Garden Bahçelievler’de de yerine getirdi. RAMS Garden Bahçelievler’de anahtar teslimleri söz verilen tarihten 6 ay önce başladı.

25 March 2024
Konutta RAMS Farkı: Planlanandan 6 ay önce anahtar teslim 6 ülkenin 11’den fazla şehrinde 4 milyon metrekareden fazla proje alanına imza atmış olan RAMS, 2022 Eylül ayında lansmanını yaparak inşaatına başladığı RAMS Garden Bahçelievler’de yoğun ve kesintisiz çalışmaların sonucunda planlanandan 6 ay önce anahtar teslim ediyor.

İstanbul'un merkezinde doğa ve şehir hayatını buluşturan RAMS Garden Bahçelievler, tüm ulaşım akslarına yakın konumu, 2+1'den 5+1'e kadar geniş daire seçenekleri, zengin sosyal imkânları ile modern ve konforlu bir yaşam tarzını bir araya getiriyor. Bloklar arasında mesafelerin standart bir inşaat projesinden geniş olması sebebiyle, RAMS Garden Bahçelievler ferah ve rahat yaşam alanları sunuyor. Proje, 74.500 metrekarelik geniş bir alandaki 11 blok ve 796 daire, 10 futbol sahası büyüklüğündeki yeşil alan ve 210 metre uzunluğunda göl ve yanı başındaki 42.300 metrekarelik benzersiz korudan oluşuyor. RAMS Garden Bahçelievler projesi, metrekare başına düşen yeşil alan sayısıyla da öne çıkıyor. Bu rakam İstanbul için 12,5 m2 iken projede 94,5 m2'ye ulaşıyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan projede, konutların yanı sıra restoranlar, kafeler, mağazalar ve diğer ticari alanlar da yer alıyor.

RAMS’dan “All In One” Konseptiyle Yepyeni Bir Deneyim

RAMS tarafından geliştirilen “All In One” yenilikçi konsepti, sadece bir ev değil, aynı zamanda konforlu bir yaşam tarzı sunan alanlar hayata geçiriyor. RAMS Garden Bahçelievler projesinde de yer alan “All In One” konsepti kapsamında sakinlerinin misafirlerine konaklama olanağı sunan misafir odaları, çocukların keyifle vakit geçirebileceği oyun alanları, toplantı ve etkinliklerin düzenlenebileceği çalışma odaları, spor sahaları ve kapalı sinema salonu gibi imkânlar da yer alıyor. Proje, modern mimari tasarımıyla göz doldururken, "All In One" konseptiyle de yaşamın her alanına değer katıyor. Misafirperverlik, eğlence, çalışma ve spor gibi farklı ihtiyaçları karşılayan bu konsept, sakinlere ve ailelere eksiksiz bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyor.

RAMS farkıyla planlanandan 6 ay erken anahtar teslim etmenin gayrimenkul sektöründe önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizen RAMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Devran Bülbül: “Bu önemli başarı, RAMS’ın azim ve kararlılığını, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlıyor. 2022 yılının Eylül ayında inşa faaliyetlerine başlayan ve yoğun çalışmaların sonucunda planlanandan 6 ay erken anahtar teslimini başarıyla tamamladık. Biz RAMS olarak, dünya çapında yürüttüğümüz tüm projelerde erken teslime alışkınız. Gece gündüz demeden süren emek ve gayret sonucunda bu ilkeyi Türk inşaat sektörüne de getirdik. Türkiye’de önümüzdeki dönemdeki projelerimizde de erken teslim yaparak, sektöre adımızı altın harflerle yazacağız” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum