Konya Defterdarlığı'ndan Satılık Arsa

09 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Konya Defterdarlığı'ndan Satılık Arsa
Konya Defterdarlığı sanayi imarlı arsasını 3 milyon TL'ye satışa çıkarıyor...

Konya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü Selçuklu Kayacık mahallesindeki arsasını satışa çıkarıyor. 22740 ada 12 parselde yer alan sanayi sahası imarlı arsa 14 bin 999 metrekare alana sahip.

Konya Selçuklu Kayacık arsasının muhammen bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi. Satışa söz konusu arsanın ihalesi 4 Ağustos 2016 tarihinde saat 14:30'da gerçekleşecek. İhale Konya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürü Odası'nda yapılacak.İhaleye katılmak için gereken şartlar;

a) Yasal yerleşim yeri sahibi olmaları,
b) Tebligat için Türkiye'de adres göstermeleri,
c) Geçici teminata ait belge ile birlikte TC kimlik numarası bulunan Kimlik Belgesinin aslı ve fotokopisi (Geçici teminatların banka teminat mektubuyla verilmesi halinde, Teminat Mektubunun Geçici, Süresiz, Limit içi olması ve teyit yazısının da ibrazı gerekir.)
d) Özel Hukuk Tüzel kişilerinde 2016 yılı vizeli Ticaret odası veya meslek odası sicil kaydı ve ihaleye katılacak kişi için düzenlenmiş Noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküsü,
e) Gerçek şahıslar adına vekaleten katılacakların Noter tasdikli vekaletnameleri ile birlikte Komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekir.

"Konya Defterdarlığı'ndan Satılık Arsa" haberine ait yorum yok

Yorum Yap