Konya Ereğli Şantiye Alanına Dönüştü!

03 Eylül 2015
PAYLAŞ
Konya Ereğli Şantiye Alanına Dönüştü!

Türkiye'nin en çok gelişen bölgelerinden biri olan Konya'nın Ereğli ilçesi adeta şantiye alanına dönüştü.

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Toros Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Ereğli’nin bir şantiye haline geldiğini belirten Özgüven, hem şehir merkezinde, hem de kenar mahallelerde hizmet ağının genişlediğini söyledi.

Toros Mahallesi Muhtarı Yusuf Nacak ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özgüven, “Ekiplerimizle her sahada varız. Kent merkezinde de kenar mahallelerde de çalışma yoğunluğumuz artarak devam ediyor. Ereğli’nin değişim ve gelişimine açık mahallelerin başında gelen Toros Mahallemizde de açtığımız yolları asfaltlıyoruz. Hükümetimizin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) marifetiyle Ereğli’ye kazandırdığı 888 konutun bulunduğu bu yerleşim biriminde alt ve üstyapı için seferber olduk. Önümüzdeki günlerde de sadece bu bölgede ikamet eden vatandaşlarımızın değil, Ereğli merkezden de gelecek vatandaşlarımızın da yararlanacağı komple bir parkın yapımına başlayacağız. Kısacası hizmette sınır tanımadan, hız kesmeden Ereğli’mize yakışanı yapacağız” dedi.

Toros Mahallesi Muhtarı Yusuf Nacak ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Özgüven’e teşekkür etti.

İHA


"Konya Ereğli Şantiye Alanına Dönüştü!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap