Konya Meram Toki Evleri Kura Sonuçları Tam Listesi

Konya Meram Toki Evleri kura çekilişleri bugün sabah saat 10;00’da yapıldı. İşte Konya Meram Toki Evleri kura sonuçları tam listesi….

02 Şubat 2016
Konya Meram Toki Evleri Kura Sonuçları Tam Listesi

Konya Meram Toki Evleri kura çekilişleri bugün sabah saat 10;00’da yapıldı. İşte Konya Meram Toki Evleri kura sonuçları tam listesi….

Konya Merak Toki Emekli Evleri kura çekilişleri bugün yapıldı. 499 konut için 7 bin 412 kişinin başvuruda bulunduğu Konya Merak Toki Evleri projesinde konut almaya hak kazanlar bugün ki çekilişle belirlendi.

KONYA MERAM TOKİ EVLERİ KURA SONUÇLARI TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Konya Meram Toki kura sonuçlarında asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanların başvuru bedelleri 5 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Konya şubelerinden geri alınabilecek.

SÖZLEŞME AŞAMASI
Bugün ki kura çekilişinde Konya Merak Toki Evleri’nden ev almaya hak kazananların Toki tarafından belirlenecek tarihte Halk Bankası İhsaniye şubesinde “Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalayacak.

Sözleşme aşamasında yanınızda bulundurmanız gereken evraklar ise sırasıyla şöyle;
-Konya Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Konya il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge

-Konya Tapu Sicil Müdürlüğünden başvuru sahibinin, kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) bulunmadığına dair belge

- Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

-Başvuru sahibi emekli ise, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi gerekiyor.

BORÇ BİTENE KADAR DEVİR YOK
-Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemiyor.

-Yine borç bitene kadar alıcı ve ailesi için ikamet koşulu aranıyor. Alıcının, kendisinin, eşinin ya da çocuklarının konutta ikamet etmedikleri tespit edildiği durumda sözleşme feshediliyor.

- Ayrıca, gerçeğe aykırı beyanda bulunulması halinde, kurada hak sahibi olanların konut alma hakları iptal ediliyor. Sözleşme imzalanmış ise sözleşmeleri feshedilerek gerekli hallerde ödenen peşinat tutarları irat kaydedilerek ve ödenen taksit tutarları masraflar tahsil edildikten sonra faizsiz olarak iade ediliyor.

87 BİN 600 TL’YE 2+1
Konya Meram Toki Evleri projesinde 75 metrekare 2+1 daireler 87 bin 600 TL’den satılıyor. Ayda 292 TL taksitle konut sahibi olunabilen Konya Merak Toki Emekli Evleri projesinde 240 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

fiyat

KONYA MERAM TOKİ EVLERİ NEREDE?

KONYA MERAM TOKİ EVLERİ NEREDE

KONYA MERAM TOKİ EVLERİ NEREDE 2

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

Ev sahibi olmak isteyen Silifkeli emeklilere TOKİ'den müjde geldi. TOKİ Silifke projesi için düğmeye

15 Ekim 2017


TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ tarafından Ankara’nın Bala İlçesi, Şentepe Mahallesi’nde yapılacak olan 137 konutun ihalesi ger

14 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.