Konya Meram’da Yeni Tesisler Hizmete Açılıyor!

Konya Meram'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Ekim 2015
Konya Meram’da Yeni Tesisler Hizmete Açılıyor!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından önümüzdeki hafta içinde 2 tesisin temeli atılırken, bir tesis ile bir parkın da açılışı gerçekleştirilecek...

Açılış ve temel atma programlarının, 12 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de yeni belediye hizmet binası yanındaki yarı olimpik yüzme havuzu ve ticaret merkezinin temel atma programıyla başlayacağını kaydeden Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Yeni belediye hizmet binamızın bulunduğu bölge, Meram’ın cazibe merkezi olacak bir bölge. Bunun için bölgeye değer katacak diğer yatırımları da hayata geçiriyoruz. Yeni belediye binamızın hemen yanında 6 bin 137 metrekarelik bir arsada projelendirdiğimiz ve ihalesini yaptığımız yarı olimpik yüzme havuzu ve ticaret merkezinin temelini atıyoruz. 17 bin 200 metrekare inşaat alanı olacak bu tesis; bay ve bayan yüzme havuzları, restoranı, 11 adedi dubleks olmak üzere toplam 28 büro ve 28 dükkanıyla bölgeye değer katacak bir yatırım olacak. Temel atma programına tüm hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.

KONYALI ŞEHİDİN İSMİ BU PARKTA YAŞATILACAK
Önümüzdeki hafta içerisinde bundan başka 2 ayrı açılış ve temel atma programı daha düzenleneceğini ifade eden Başkan Toru, “14 Ekim Çarşamba günü Alavardı Mahallesi Fatih Caddesi üzerindeki Gençlik Akademisi’nin açılışı ile Gödene Mahallesi Gençlik Merkezi’nin temel atma törenini aynı anda gerçekleştireceğiz. Alavardı Mahallesi’ndeki bu tesis yanında düzenleyeceğimiz programa da tüm vatandaşlarımız davetlidir. Ayrıca 16 Ekim Cuma günü saat 11.00’de ise Durunday Mahallesi’ne kazandırdığımız ve terör saldırısı sonucu İstanbul’da şehit olan Konyalı polis müdürü Beyazıt Çeken’in adını taşıyan parkın açılışını gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle aziz vatanımızı koruma pahasına şehit düşen tüm asker ve polislerimize tekrar Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

7 bin 500 metrekare alanı olan bu parkta; havuz, mini futbol sahası, yürüyüş alanları, koşu alanları, fitness alanları ile farklı sportif etkinliklerin yapılabileceği diğer alanlar yer alıyor. iHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.