Konya Selçuklu’ya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Konya Selçuklu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Şubat 2016
Konya Selçuklu’ya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2016 yılında açılması planlanan Selçuklu Aile Sağlığı ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor...

Konya'nın merkez ilçesi Selçuklu'ya Aile Sağlığı ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi yapılıyor. Selçuklu Belediyesi tarafından yaşama geçirilecek merkez Konya'daki önemli bir boşluğu dolduracak.

2 bin 429 metrekare alan üzerine yayılan Selçuklu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bin 865 metrekare inşaat alanına sahip. Bodrum, zemin ve 1. kat olmak üzere 3 katlı yükselecek olan merkezde aile sağlığı merkezi de yer alacak. Merkezin zemin katında 6 adet poliklinik odası, 2 adet acil müdahale odası, 2 adet çocuk odası ve gözlem odası, 2 adet gebe izleme odası, jinekolojik muayene odası ve 1 adet laboratuvar bulunuyor.

Ağız ve Diş Sağlığı hizmetinin verileceği 1. katta ise 2 adet röntgen odası ve 10 adet diş koltuğu ünitesi ve idari ofisler ve diğer üniteler yer alıyor.

Kaba inşaat çalışmaları tamamlanan Selçuklu Aile Sağlığı ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi'nin 2016 yılı içinde tamamlanması bekleniyor. Bu yıl içerisinde hizmete açılacak olan Selçuklu Aile Sağlığı ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi 3 milyon 457 bin TL’ye mal olucak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Avusturyalı Prinzhorn Holding iştiraki Hamburger Containerboard, Kütahya’da 1 milyar TL yatırımla kâ

13 Eylül 2017


AYD ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını İzmir'de düzenledi

AYD ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını İzmir'de düzenledi

AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ isimli toplantının ikincisini bu yıl İzmir’de yaptı.

13 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat