Koru Konakları’nda Kiralar 3 Bin 500 Liradan Başlıyor

İstanbul Beykoz'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Haziran 2014
Koru Konakları’nda Kiralar 3 Bin 500 Liradan Başlıyor

TMC İnşaat'ın Beykoz Kavacık'ta yükselen konut projesi Koru Konakları'nda kiralar 3 bin 500 liradan başlıyor.

TMC İnşaat tarafından Kavacık'ta hayata geçirilen ve 8 bin 500 metrekare yeşil alanı bulunan Koru Konakları, 12 bin 500 metrekarelik alanda 5 katlı bloklar halinde yükseliyor. 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 2 salon konut seçeneklerinden meydana gelen Koru Konakları Otağtepe projesi konak görünümündeki farklı mimarisiyle dikkat çekiyor.

EN DÜŞÜK KONUT FİYATI: 600 BİN TL

Toplam 50 adet konutun yer aldığı Koru Konakları projesinde bahçe dubleksi ve çatı dubleksi seçenekleri satışa sunuluyor. Yakında teslimleri başlayacak olan Koru Konakları Otağtepe projesinde kiraların 3 bin 500 liradan başlaması öngörülüyor. Projede en düşük ve en yüksek konut fiyatı 600 bin TL ile 1.000.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Koru Konakları projesinden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

SOSYAL İMKANLAR

Koru Konakları projesinin sosyal imkanları arasında; koşu-yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, kapalı-açık yüzme havuzu, 7 gün 24 saat güvenlik, kafeterya, spor-sosyal merkez, basketbol sahası, dinlenme alanları yer alıyor.

Koru Konakları İletişim Bilgileri:
Telefon: 0216 465 91 14
Web: www.korukonaklari.net

Koru Konakları Projesi Fotoğrafları:

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.