Koru Life Göktürk fiyatları 731 bin 500 TL'den başlıyor

İstanbul'un yeni yaşam merkezi Göktürk'te inşa edilen Koru Life Göktürk projesinde çalışmalarda sona gelindi.

16 Ekim 2017
Koru Life Göktürk fiyatları 731 bin 500 TL'den başlıyor Aykutoğlu Grup tarafından İstanbul Avrupa yakası Göktürk'te hayata geçirilen Koru Life Göktürk projesi, 95 konuttan meydana geliyor. 3 bin 200 metrekare alan üzerinde 4 blok tasarımıyla yükselen projede göz alıcı modern mimari tasarımı dikkat çekiyor.

Koru Life Göktürk projesinde yer alan 95 lüks konut 1+1, 2+1, 2+2, 3+1, 3+2 ve 4+2 konut tipi seçeneklerini barındırıyor. Zengin konut tipi seçeneği sunan projede daire büyüklükleri 77 metrekareden başlayarak daire tipine göre 271 metrekareye kadar yükseliyor.

YAŞAM 2017 SONUNDA BAŞLIYOR

Koru Life Göktürk projesinde konut teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor. Lüks daire satışlarının sürdüğü projede fiyatlar 731 bin 500 TL'den başlayarak konut tipi ve özelliğine göre 3 milyon 387 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Peşin satın alımlarında yüzde 15 indirim fırsatı sunulan Koru Life Göktürk projesinde ayrıca banka kredisi kullanarak da konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca firma tarafından kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.
İstanbul'un son yıllarda gelişen bölgeleri arasında gösterilen ve birçok lüks konut projelerine ev sahipliği yapan Göktürk'te hayat bulacak Koru Life Göktürk projesinin yatırımcısına yüzde 40 ile 50 arasında prim yaptırması öngörülüyor. Öte yandan projedeki lüks dairelerin kira getirisi de 2 bin TL ile 8 bin TL arasında olması düşünülüyor.

AYRICALIKLI YAŞAM ALANINDA OLMASI GEREKEN TÜM İMKANLAR SUNULMUŞ

Mimari şıklığını ve gelişmekte olan bölgeler arasındaki konumunu sunacağı imkanlar ile destekleyen Koru Life Göktürk projesi, Göktürk'te ayrıcalıklı bir yaşam alanı ortaya çıkaracak. Projedeki binalarda yük asansörü, su deposu, jeneratör, ısı yalıtımı gibi teknik olanaklar sağlanıyor.

Koru Life Göktürk projesinin zengin sosyal imkanları arasında ise kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik sistemi, fitness salonu, yürüyüş parkuru, sauna, hamam, çocuk parkı, yeşil alan, peyzaj, barbekü alanı ve yürüyüş parkuru bulunuyor.



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yabancıya konut

23 Kasım 2017


Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Sektör temsilcilerinde Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi TÜİK ve

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.