Koru Narlıdere projesinin lansmanı yapıldı

İzmir'de hayata geçirilecek Koru Narlıdere projesiyle modern yaşam alanı doğuyor.

26 April 2019
Koru Narlıdere projesinin lansmanı yapıldı Yapı ST firmasının ilk konut projesi olma özelliği taşıyan Koru Narlıdere projesinde lansman heyecanı yaşanıyor. İzmir'in Narlıdere ilçesinde inşa edilen proje ile 143 adet konut hayat buluyor. Projedeki konutlar 1+1 ve 2+1, 1+1 bahçeli ve 1+1 loft daire tipi seçeneklerini taşıyor.

Yatırımcısına orman ve deniz manzarasını bir arada sunan Koru Narlıdere projesinin yaşam alanında ise fitness merkezi, SPA, yüzme havuzu, rezidans hizmeti, oyun merkezi, 24 saat güvenlik gibi sosyal donatılar bulunuyor.

"FARKLI BİR PROJE HAYATA GEÇİRDİK"

Yapı ST Kurucu Ortağı Sait Tiğin Özmeydan, Koru Narlıdere projesinin lansman toplantısında açıklamalarda bulundu. Konut inşası alanında kendilerini görme isteklerini ifade eden Özmeydan, "2018 yılında İzmir’in Narlıdere ilçesinde bir arsa satın aldık ve Koru Narlıdere’yi hayata geçirdik. Bu proje şirket içinde yaptığımız ilk gayrimenkul projesi olsa da geçmişte Bayraklı ve Bornova bölgesinde birçok gayrimenkul geliştirme süreçlerine dahil olmuştuk" diye konuştu.

Narlıdere'deki konut ihtiyacına dikkat çeken ve bu bağlamda bölgede farklı bir konut projesi hayata geçirdiklerini belirten Özmeydan, "Bu projede ana stratejimiz binanın işletme sistemi. Binayı rezidans kurgusuyla işleteceğiz. Koru Narlıdere’de yaşayanlar sadece bir ev sahibi değil, mükemmel bir hizmetin de sahibi olacak. Bir otele gittiğinizde aldığınız hizmet ne ise o hizmeti alacaksınız. Buradan ürün alan insanlara kiralama ve satışta da kendi departmanlarımız tam ve eksiksiz destek verecek" ifadelerini kullandı.

Yap ST Koru Narldere projesini tantt

KONUMUYLA DİKKAT ÇEKEN PROJE

Koru Narlıdere projesi üniversitelere ve alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projelerinin 9 Eylül Üniversitesi tıp fakültesi ve güzel sanatlar fakültesi ile İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne yakın noktada olduğunu belirten Sait Tiğin Özmeydan, "Bölgede çok sayıda öğrenci, asistan, öğretim görevlisi yaşıyor. Yakın bir lokasyona İstinye Park gibi büyük bir alışveriş merkezi açılacak. Narlıdere’de sağlık turizmi açısından da yatırımlar her geçen gün artıyor. Bu parametreleri bir araya getirdiğinizde bölgede ciddi anlamda bir konut ihtiyacı olduğu ortaya çıkıyor" şeklinde konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


PTT, Pendik'te 3 adet arsa satacak

PTT, Pendik'te 3 adet arsa satacak

PTT tarafından İstanbul'un Pendik ilçesinde ihaleyle gayrimenkul satışı yapılacak.

23 October 2020


Saraçoğlu'nda yenileme projesi başladı

Saraçoğlu'nda yenileme projesi başladı

Ankara'nın Saraçoğlu Mahallesi'nde Bakanlık tarafından çalışmalar yürütülüyor.

22 October 2020


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum