Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi Açılış Tarihi Belli Oldu

Çamlıca'daki anten ve anten kulelerinin tek bir noktada toplanacağı Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi'nin Haziran 2017'de açılması hedefleniyor...

20 Ağustos 2016
Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi Açılış Tarihi Belli Oldu Çamlıca'daki anten ve anten kulelerinin tek bir noktada toplanacağı Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi'nin Haziran 2017'de açılması hedefleniyor...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Arslan, İstanbul'da görüntü kirliliği yaratan anten ve anten kulelerinin tek bir noktada toplanacağı Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi'nin 170 milyon liraya malolacağını söyledi.

Sarıdağlar İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi 53 katlı tek blok halinde yükselecek. Her bir katın 4,5 metre olacağı Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi toplam 220 metre yükseliğe sahip olacak.

Kulenin üzerine 165 metre uzunluğunda anten konulacağını ifade eden Bakan Arslan, Küçük Çamlıca Tv Radyo Kulesi'nin toplam 365 metre yüksekliğe ulaşacağını söyledi.

Kulenin 2017 yılının Haziran ayında açılmasının hedeflendiğini söyleyen Bakan Arslan, kulenin 220 metre yükselikteki betonarme kısmın 150 metresinde 360 derece dönen iki kat seyir terası, 180'inci ve 176'ncı metrelerinde ise 2 restoran bulunacağı belirtti. Arslan, seyir terası ve restoranların ihaleyle işletmeye verileceğini açıkladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat